Zaproszenia na Rocznicę Ślubu

Informacja

Zaproszenia na Rocznicę Ślubu

Zaproszenia na rocznicę ślubu warto wysłać do osób bliskich i znajomych, których chcesz ugościć na przyjęciu z okazji rocznicy ślubu. Możesz to zrobić na dwa sposoby – wysyłając tradycyjne zaproszenie lub przesyłając za pośrednictwem poczty elektronicznej zaproszenie elektroniczne bądź za pośrednictwem smartfona – wiadomość mms z zaproszeniem. Jeśli przed tobą szczególna okrągła rocznica ślubu, w sklepie Panna i Kawaler znajdziesz kreatywne pomysły, żeby zaprosić najbliższych na jubileuszową rocznicę zaślubin.


Zaproszenia na rocznicę ślubu warto wysłać do osób bliskich i znajomych, których chcesz ugościć na przyjęciu z okazji rocznicy ślubu. Możesz to zrobić na dwa sposoby – wysyłając tradycyjne zaproszenie lub przesyłając za pośrednictwem poczty elektronicznej zaproszenie elektroniczne bądź za pośrednictwem smartfona – wiadomość mms z zaproszeniem. Jeśli przed tobą szczególna okrągła rocznica ślubu, w sklepie Panna i Kawaler znajdziesz kreatywne pomysły, żeby zaprosić najbliższych na jubileuszową rocznicę zaślubin.

Więcej

Zaproszenia na Rocznicę Ślubu Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Zaproszenia na rocznicę ślubu – tradycyjne i elektroniczne

Zaproszenia na rocznicę ślubu dla gości to pozycja obowiązkowa, jeśli planujesz zorganizowanie przyjęcie z okazji rocznicy zawarcia związku małżeńskiego. Krewni i przyjaciele na pewno nie odmówią, gdy zobaczą kreatywne zaproszenie lub elektroniczne powiadomienie o planowanym świętowaniu rocznicy ślubu. Weź pod uwagę wiek, stopień pokrewieństwa oraz zażyłość relacji z kandydatami na gości i zdecyduj, czy chcesz ich jedynie powiadomić o rocznicy, czy może zaprosić na uroczysty poczęstunek. Zaproszenia różnią się między sobą przede wszystkim zastosowaniem – elektroniczne zaproszenia wyświetlają w postaci zdjęcia się na ekranie smartfona, tabletu lub laptopa, natomiast zaproszenia tradycyjne małżonkowie dostarczają gościom osobiście lub za pośrednictwem poczty. 

Tradycyjne zaproszenia to po prostu karty ozdobne z dołączonymi kopertami, które wewnątrz mają wykropkowane miejsca na wpisanie imion gości, daty rocznicy ślubu, lokalizacji miejsca, w którym odbędą się uroczystości rocznicowe oraz numeru telefonu do potwierdzenia obecności na przyjęciu. Elektroniczne zawiadomienia o rocznicy ślubu to plik w formacie jpg o rozdzielczości: 1080 × 1920 px, który możesz przesłać zaproszonym pocztą elektroniczną, MMS-em lub wykorzystując do tego celu media społecznościowe. Obie formy zaproszenia charakteryzuje uroczy motyw graficzny i możliwość personalizacji. Do wyboru są grafiki z poszczególnych kolekcji gotowych dekoracji, akcesoriów i prezentów, takie jak na przykład: Białe Kwiaty, Bukiet, Błękitne Kwiaty, Świeży Eukaliptus i Marsala. Możesz również zdecydować się na zaproszenie na rocznicę ślubu z konkretną cyfrą na okładce. 

Zaproszenia na rocznicę ślubu personalizowane i uniwersalne

Zaproszenia na nadchodzący jubileusz związku małżeńskiego możesz spersonalizować na wiele sposobów. Najbardziej popularna metoda to wybór zaproszenia z liczbą wspólnie przeżytych lat z małżonkiem. Cyfra i pozostałe grafiki są nadrukowane technikami sublimacyjnymi, co gwarantuje najwyższą jakość personalizacji. Nadruki nie ścierają się pod wpływem czynników zewnętrznych, nie blakną i pozostają wyraźne przez długi czas. Otrzymujący takie zaproszenie goście od razu będą wiedzieć, jaki staż małżeński mają za sobą bohaterowie uroczystości rocznicowych. Innym sposobem personalizacji jest dodanie imion małżonków świętujących kolejną rocznicę ślubu na okładkę zaproszenia lub zdjęcie wyświetlane elektronicznie. 

Jeśli wolisz zaproszenia na rocznicę ślubu o charakterze uniwersalnym, masz do wyboru opcje z kopertami w zestawie oraz z określonymi grafikami. Są na nich kwiatowe i roślinne wzory oraz napisy czcionką o prostym lub fantazyjnym foncie. Wśród zaproszeń tradycyjnych świętujący rocznicę najchętniej wybierają warianty z białymi kwiatami: eustomą i gipsówką oraz listkami w kolorze zielonym. Motyw ten jest neutralny podobnie jak grafika eukaliptusa. Najwięcej opcji graficznych zaproszeń opiera się na projektach, w których dominują kompozycje florystyczne w kolorze różowym. Dla zdecydowanych małżonków proponujemy również wariant zaproszenia z niebieskimi kwiatami lub wiankiem ze stokrotek. Wszystkie zaproszenia są godne polecenia na tak wyjątkową uroczystość jak pierwsza bądź kolejna rocznica ślubu. 

Jak zrobić zaproszenie na rocznicę ślubu?

Jeśli chcesz przygotować taką specjalną kartę z zaproszeniem lub plik z zawiadomieniem o rocznicy ślubu, skorzystaj z wygodnych opcji, które ma w ofercie sklep Panna i Kawaler. Wystarczy, że zamówisz gotowe uniwersalne karty do wypisania razem z kopertami w zestawie lub spersonalizujesz zawiadomienie elektroniczne o rocznicy ślubu oraz kartę z liczbą lat i gotowe! Na zaproszeniach do wypisania jest dekoracyjna okładka, natomiast wewnątrz są puste pola do uzupełniania o indywidualne dane dotyczące rocznicy ślubu. Gdy wybierzesz wariant elektroniczny, należy przesłać do nas imiona małżonków, którzy zapraszają na wspólne świętowanie rocznicy ślubu i zdecydować się na konkretny motyw graficzny spośród naszych propozycji.

Zaproszenie na rocznicę ślubu, dzięki nam nie jest wcale trudnym zadaniem. Największy problem może stanowić jedynie kwestia wyboru odpowiedniego motywu graficznego oraz podjęcie decyzji, czy zaproszenia mają być tradycyjne czy elektroniczne. Polecamy, aby wybrać tradycyjne karty z zaproszeniem i koperty, w przypadku, gdy goście są w starszym wieku i preferują klasyczną formę korespondencji. W przypadku, gdy goście są obyci z nowymi technologiami i swobodnie poruszają się w cyfrowym środowisku, postaw na eleganckie zawiadomienie o rocznicy ślubu w formie elektronicznej. Nie musisz obawiać się o jakość projektu, plik z zawiadomieniem elektronicznym o rocznicy ślubu jest w odpowiedniej rozdzielczości i wyświetla się jak należy na różnych urządzeniach elektronicznych.