Przebrania na panieński W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Welony, opaski, korony
  Niezbędnym elementem stylizacji na wieczór panieński są dekorowane opaski. Te z kokardami sprawdzą się w stylu pin-up, a opaski z rogami doskonale podkreślą niegrzeczne stylizacje. Opaski z welonami wyróżnią gwiazdę wieczoru, czyli Przyszłą Pannę Młodą, a korony sprawią, że wszystkie poczujecie się jak księżniczki!
 • Okulary, maski
  Wieczór panieński to świetna okazja by zaszaleć ze stylizacjami. Kolorowe okulary to doskonały dodatek do zdjęć, a dzięki koronkowym maskom stworzycie tajemniczy look, który doskonale sprawdzi się na imprezie w klubie. Na pewno wyróżnicie sie w tłumie!
 • Boa, naszyjniki, szarfy
  Doskonałym dodatkiem do przebrań na wieczór panieński są szarfy - możecie dzięki nim wyróżnić Przyszłą Pannę Młodą. Hawajskie naszyjniki to świetny dodatek do dziewczęcych stylizacji, a kolorowe boa idealnie pasują do odważniejszych dziewczyn. Wyróżnicie się w tłumie i będziecie świetnie wyglądały na zdjęciach.
 • Koszulki, spódniczki
  Wieczór panieński to doskonała okazja by wyglądać wyjątkowo! Przyszła Panna Młoda może wyróżniać się zakłądając jedną z koszulek z zabawnymi grafikami, a koszulka z zadaniami urozmaici Waszą zabawę ! Piękne spódniczki tutu w słodkich kolorach sprawią, że zrobcie na mieście furrorę! :)
 • Przypinki
  Przypinka to super gadżet niezbędny na wieczorze panieńskim! Ogromny wybór wzorów i kolorow pozwoli Wam dopasować je idealnie do stylu Waszej imprezy. Zabawne grafiki lub napisy uświetnią zabawę, przypinki z napisami wyróżnią Przyszłą Pannę Młodą i Świadkową, a personalizowane przypinki sprawią, że wieczór panieński będzie wyjątkowy.