Zabawy i gry na Panieński

Informacja

Zabawy i gry na Panieński

Zabawy i gry są bardzo ważnym dodatkiem na wieczór panieński. Testy zdradzą kto zna najlepiej bohaterkę imprezy lub czy Para Młoda zna się wystarczająco dobrze, wesołe karty z zadaniami na wieczór panieński ożywią wyjście na miasto, a kolorowe gadżety do zdjęć zapewnią Wam fantastyczną pamiątkę, dzięki której na pewno długo wspominać będziecie wieczór panieński!

Zabawy i gry są bardzo ważnym dodatkiem na wieczór panieński. Testy zdradzą kto zna najlepiej bohaterkę imprezy lub czy Para Młoda zna się wystarczająco dobrze, wesołe karty z zadaniami na wieczór panieński ożywią wyjście na miasto, a kolorowe gadżety do zdjęć zapewnią Wam fantastyczną pamiątkę, dzięki której na pewno długo wspominać będziecie wieczór panieński!
Więcej

Zabawy i gry na Panieński Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Gry dla dziewczyn na Panieński
  gry-dla-dziewczyn-na-panienski.jpg

  Gotowe gry i zabawy na wieczór paneński to niezbędny gadżet na taką imprezę! Gry w formie kart to prosty sposób na ciekawą zabawę, a karty z zadaniami sprawią, że wieczór panieński będzie niezapomniany. Niegrzeczne pytania podkręcą atmosferę i zapewnią Wam mnóstwo śmiechu - koniecznie muszą znaleźć się na wieczorze panieńskim!
 • Gadżety do zabawnych zdjęć na Panieński
  baner-gadzety.jpg

  Świetną pamiątką z szalonego wieczoru panieńskiego są zdjęcia robione podczas imprezy. Gadżety do zdjęć sprawią, że będą one zabawne i oryginalne. Wąsy i usta na patyczkach, tabliczki ze śmiesznymi napisami lub kolorowe gadżety do fotek zapewnią Wam super pamiątkę, a wieczór panieński będzie niezapomniany! Dzięki nim, będziecie bawić się jeszcze lepiej! Udane zdjęcia będą świetną pamiątką, dzięki której zawsze będziecie mogły przypomnieć sobie udany wieczór panieński!
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • 29,98 zł

  Personalizowane zdrapki na imprezę to doskonały sposób na urozmaicenie każdego przyjęcia. Każda karta zawiera unikalne zadania, które wprowadzą uczestników w doskonały nastrój. Dzięki możliwości personalizacji, zdrapki będą idealnie dopasowane do okazji, czy to urodziny, wieczór panieński, czy sylwester, gwarantując niezapomnianą zabawę.

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Wieczór panieński to niezwykła impreza, która już na dobre zakorzeniła się w naszej tradycji. Przyszła panna młoda definitywnie żegna się ze stanem wolnym, zatem dlaczego nie sprawić, aby ten moment pamiętała do końca życia? Gry na wieczór panieński to jeden z najlepszych pomysłów, który pomoże świetnie zintegrować całe towarzystwo biorące udział w szalonej zabawie! Zabawy na wieczór panieński to nie tylko tańce do białego rana. Kreatywność nie pozostawia złudzeń – gry dla dziewczyn (m.in. pytania na panieński) to alternatywa, która podkręci atmosferę wieczoru. Zabawy dla dziewczyn w ramach wieczoru panieńskiego mogą się dziać w myśl outdooru, czyli wypadu na kręgle, do klubu czy wyjazdu do spa. Ale nie muszą. Równie dobrze można w sposób daleki od sztampy spędzić fantastyczny czas w domu, aranżując przestrzeń i szykując niegrzeczne zadania na wieczór panieński.

Rodzaje gier dla dziewczyn na panieński


O co w tym chodzi? To proste. Zadania na panieński w domu mamy opanowane do perfekcji za sprawą różnorodnej oferty w naszym sklepie internetowym. Ty i Twoje przyjaciółki możecie świętować ostatni dzień wolności przed ślubem wyjątkowo i zacnie, np. dzięki grze "Szalone zadanie", "Co ona wybierze?", "Kto najlepiej zna Pannę Młodą?", "Co masz w torebce?", "Alko-wyzwanie", "Wiedza o sobie nawzajem", "Panieński pościg", "Test kwalifikacyjny na Perfekcyjną Panią Domu" i wiele innych. Przykładowe zadania do wykonania z jednej z gier to: "Zamów pizzę seksownym głosem" lub "Zrób sobie bardzo seksowne selfie".

W przerwach między zadaniami polecają się nasze bombonierki z krówkami z możliwością personalizacji etykiety, a jeśli wciąż czujesz niedosyt, możesz zamówić personalizowane koszulki z zadaniami na wieczór panieński lub przyszłym nazwiskiem panny młodej. Brzmi dobrze i kusząco? Pełna zgoda! Pamiętaj, że wieczór panieński jest wyjątkowy i chodzi przede wszystkim o wspaniałą zabawę. Jeśli wciąż masz dylemat, która gra będzie najlepsza na jeden z najbardziej szalonych wieczorów w Twoim życiu, zadzwoń lub napisz do nas, a nasz zespół pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru. Życzymy świetnej zabawy, a pannie młodej wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.