Gry dla dziewczyn na Panieński

Informacja

Gry dla dziewczyn na Panieński
gry-dla-dziewczyn-na-panienski.jpg

Gotowe gry i zabawy na wieczór paneński to niezbędny gadżet na taką imprezę! Gry w formie kart to prosty sposób na ciekawą zabawę, a karty z zadaniami sprawią, że wieczór panieński będzie niezapomniany. Niegrzeczne pytania podkręcą atmosferę i zapewnią Wam mnóstwo śmiechu - koniecznie muszą znaleźć się na wieczorze panieńskim!
gry-dla-dziewczyn-na-panienski.jpg

Gotowe gry i zabawy na wieczór paneński to niezbędny gadżet na taką imprezę! Gry w formie kart to prosty sposób na ciekawą zabawę, a karty z zadaniami sprawią, że wieczór panieński będzie niezapomniany. Niegrzeczne pytania podkręcą atmosferę i zapewnią Wam mnóstwo śmiechu - koniecznie muszą znaleźć się na wieczorze panieńskim!
Więcej

Gry dla dziewczyn na Panieński  Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Gry dla dziewczyn na panieński

Gry dla dziewczyn na panieński to kwintesencja udanego wieczoru panieńskiego. Zabawa z okazji zmiany stanu cywilnego nie może obyć się bez dodatkowych atrakcji, dlatego gry i karty z pytaniami oraz zadaniami to absolutne must have. Niezależnie od miejsca, w którym odbędzie się impreza, towarzyskich gier nie może na niej zabraknąć. Odpowiedzi na z pozoru niewinne pytania ujawnią grzeszki przyszłej Panny Młodej oraz zdradzą, czy kandydatka na żonę nadaje się na perfekcyjną panią domu. Wybór między prawdą a wyzwaniem podczas wieczoru panieńskiego zagwarantuje salwy śmiechu oraz rumieńce na twarzy Ostatniej Panny. Nie może również zabraknąć bombonier ze słodką zawartością. Pyszne krówki pod papierkami z imprezowymi nadrukami skrywają ekscytujące zadania dla Panny Młodej.

Gry dla dziewczyn na panieński – udana domówka

Gry dla dziewczyn na panieński organizowany w domu mogą nieźle namieszać i rozkręcić nawet grzeczną imprezę. O ile taki wieczór panieński w ogóle istnieje! Karty z niewygodnymi pytaniami zdradzą prawdziwe oblicze przyszłej Panny Młodej oraz zweryfikują, czy wiecie o sobie wszystko. Ujawnią nawet, co kryje się w torebce oraz intencje w stosunku do przyszłego męża. Taka talia potrafi rozgrzać atmosferę do czerwoności! A jeśli Wam mało, zagrajcie w planszówki. Gry planszowe na panieński sprawią, że na pewno nie będziecie się nudzić. To w końcu gry wyłącznie dla pełnoletnich, więc poziom pikanterii wzrośnie! Zgasić go mogą jedynie procenty w drinkach, więc na koniec imprezy Panna Młoda powinna dmuchnąć w balonik!

Gry dla dziewczyn na panieński – w klubie

Gry dla dziewczyn na panieński w klubie są bardzo wyszukane, ponieważ pozwalają zaangażować dużo więcej osób do wspólnej zabawy. Pocałowany znienacka barman na pewno będzie mile zaskoczony, welon z papieru toaletowego przysporzy śmiechu i wywoła ogólną wesołość, a rozpaczliwe poszukiwania policjanta do wspólnej fotografii – to jeszcze nie wszystkie atrakcje szalonej nocy. Gra Grzecznie czy Grzesznie zawiera aż 160 kart z pytaniami, więc na pewno zdążycie odpowiedzieć na wszystkie. Tylko pamiętajcie, dokąd idą grzeczne dziewczynki, a Wy w końcu jesteście na imprezie po to, by się bawić i szaleć do woli. 

Karty z zadaniami na panieński rozkręcą każdą imprezę. Koniecznie uwiecznijcie na zdjęciach moment ich wykonywania, a Panna Młoda będzie miała cudowną pamiątkę po latach. Jedynie przyszły mąż może być niezadowolony, oglądając w albumie jak jego ukochana żona rozdaje całusy na lewo i prawo odciskając na policzkach mężczyzn seksowną szminkę.  Nie wspominając już o wypiętych w jej kierunku bokserkach… ponieważ to jedno z wyzwań, które Panna Młoda może znaleźć na bawełnianej koszulce. Wyłącznie spełniając wszystkie zadania, egzamin na żonę kończy się sukcesem. Ale psst… Nikt nie musi wiedzieć, co działo się na panieńskim. To w końcu impreza ze wstępem wyłącznie dla pań.

Gry dla dziewczyn na panieński – bomba!

Gry dla dziewczyn na panieński są bombowe! Wykorzystajcie w pełni ich potencjał, a gdy zabraknie Wam energii, sięgnijcie po bombonierkę z grą w polecenia. Śmieszne zadania nie pozwolą nikomu się nudzić, a pyszne krówki znikną w mgnieniu oka. Zwłaszcza przy wyzwaniu pomalowania sobie ust bez użycia rąk wydobędziecie z siebie pokłady kreatywności. W dodatku bombonierkę można spersonalizować, więc Panna Młoda widząc swoje imię na pudełku, poczuje się podwójnie zobligowana do rzetelnego wykonania poleceń. Do gry możecie wrócić w rocznicę wieczoru panieńskiego lub zagrać w nią po latach. Masa emocji gwarantowana!