Prezenty dla Panny Młodej

Informacja

Prezenty dla Panny Młodej
prezenty-dla-panny-mlodej-2.jpg

Prezent dla Przyszłej Panny Młodej to konieczny element na wieczór panieński. Księgi z poradami dla Przyszłej Panny Młodej, kubki z nadrukami lub zabawne torby to doskonałe pomysły na prezenty, które będą też świetną pamiątką. Dzięki nim Przyszła Panna Młoda będzie często wspominała swój wieczór panieński. Zaskoczcie przyjaciółkę eleganckim lub zabawnym upominkiem przypominającym jej udaną imprezę!
prezenty-dla-panny-mlodej-2.jpg

Prezent dla Przyszłej Panny Młodej to konieczny element na wieczór panieński. Księgi z poradami dla Przyszłej Panny Młodej, kubki z nadrukami lub zabawne torby to doskonałe pomysły na prezenty, które będą też świetną pamiątką. Dzięki nim Przyszła Panna Młoda będzie często wspominała swój wieczór panieński. Zaskoczcie przyjaciółkę eleganckim lub zabawnym upominkiem przypominającym jej udaną imprezę!
Więcej

Prezenty dla Panny Młodej Jest 76 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 76 elementów

Przygotowania do wieczoru panieńskiego czas zacząć, czyli prezenty dla panny młodej na przyjęcie niespodziankę

Wybierając prezenty dla panny młodej, warto zacząć od tych, które sprawdzą się podczas organizowanego wieczoru panieńskiego. To impreza, którą najczęściej przygotowuje świadkowa wraz z przyjaciółkami panny młodej. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a z prezentami z naszej oferty na pewno to się uda. Warto przede wszystkim postawić na okolicznościowe etykiety na alkohol z personalizacją. Dzięki temu zyskacie pierwsze proste dekoracje. Na podstawie doboru etykiet możecie wybrać pasujące ozdoby do domu czy też lokalu – miejsca, gdzie będzie się odbywać ostatnie panieńskie przyjęcie. Możecie wśród pierwszych prezentów dla panny młodej wręczyć właśnie alkohol z etykietą. Przyda się także kieliszek specjalnie przygotowany dla Panny Młodej. Sprawdzi się okolicznościowy kapelusz z szarfą wokół ronda, opatrzoną personalizacją. Chodzi o to, by w szczególny sposób wyróżnić bohaterkę imprezy. Można wybrać także dużą kartę z życzeniami i postawić ją wśród dekoracji.

Prezenty dla panny młodej – podarunki, które przydadzą się w czasie miesiąca miodowego

W czasie wieczoru panieńskiego przyszła panna młoda otrzymuje praktyczne, czasem zabawne, ale i zmysłowe gadżety. Wśród tych, które sprawdzą się w czasie miesiąca miodowego lub tygodnia miodowego sprawdzi się np. czekolada z pozycjami z Kamasutry. Do „pikantnych” prezentów należeć będą także kajdanki z futerkiem. Możecie podarować jej także grę erotyczną dla dwojga, dzięki której małżonkowie jeszcze lepiej odkryją swoje potrzeby. Do prezentów, które należy traktować z przymrużeniem oka należy chociażby Instrukcja obsługi faceta, która pomoże lepiej poznać męską naturę. Takie prezenty dla panny młodej są nie tylko zaskakujące, ale wywołają wiele śmiechu, jak również poważniejszych i mniej poważnych dyskusji.

Sentymentalne prezenty dla przyszłej panny młodej

Nie można nie wspomnieć o prezentach, które są piękne i sentymentalne. Takich w ofercie prezentów dla panny młodej na wieczór panieński także nie brakuje. Polecamy albumy na zdjęcia z personalizacją i okolicznościowym napisem. Można przygotować osobny stolik i na nim postawić album, a także postarać się o aparat typu polaroid bądź tez fotobudkę. Dzięki temu część albumu będziecie mogły wypełnić już na przyjęciu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by umieścić w nim również okolicznościowe wpisy. To będzie doskonała pamiątka ostatniej panieńskiej imprezy dla przyszłej panny młodej. Innym sentymentalnym podarunkiem może być ramka na zdjęcia z podpisem: „Ostatnie szalone chwile panny...” i personalizacją. Przyda się również „skrzynka ratunkowa”, którą możecie wypełnić tym, co tylko przyjdzie Wam do głowy. Może być to aspiryna czy zakwas z ogórków, czyli coś na poranek po imprezie,. Ponadto sprawdzą się kosmetyki, lusterko, czy różowe okulary, a także rzecz jasna alkohol.

Prezenty dla panny młodej, które przydadzą się w tym najważniejszym dniu

Wiemy już co przyda się w czasie imprezy panieńskiej, co będzie przydatne w czasie miesiąca miodowego i będzie wzbudzać wzruszenie przyszłej panny młodej. Na pewno warto zwrócić jeszcze uwagę na prezenty, które przydadzą się w dniu ślubu. Wśród nich można wybrać chociażby drewniane szkatułki z bransoletką, którą może założyć tego dnia, a także czekoladkami, które ukoją nerwy i wprowadzą w pozytywny nastrój. Bez wątpienia panna młoda musi mieć „coś pożyczonego” i „coś niebieskiego”. Dlatego wśród prezentów dla panny młodej na wieczorze panieńskim może pojawić się elegancko zapakowana niebieska podwiązka. Warto wybrać również planer, który pomoże w przygotowaniach, a jednocześnie pozwoli zorganizować dzień ślubu od A do Z.

Podarunki, które zapobiegną niesnaskom i kłótniom w małżeństwie

Warto wspomnieć jeszcze o podarunkach, dzięki którym dni małżeńskie będą upływać pod znakiem zgody, a przynajmniej szybkiego łagodzenia konfliktów. Na pewno doskonałym wyborem może być skarbonka na małżeńskie przewinienia. Będą do niej wrzucać drobne pieniądze, ilekroć któreś z nich złamie jedną ze wspólnych zasad. Mogą być to te wypisane na puszce albo ustalone przez małżonków. Do prezentów, które mogą się przydać należą również zestawy umieszczone w drewnianych skrzynkach. Znajdują się w nich np. skarpetki z rozbrajającym napisem, kubek wychwalający żonę, czy opaska, którą wykorzystają w sypialni nie tylko jako urozmaicenie życia seksualnego. W końcu przyda się ona, gdy mąż będzie chciał oglądać mecz, a żona będzie próbowała zasnąć. Dzięki naszym prezentom dni małżeńskie upływać będą w harmonii i nieprzemijającej miłości.