Podziękowania dla Świadkowej

Informacja

Podziękowania dla Świadkowej

Prezent dla świadkowej to ważny aspekt, o którym należy pamiętać. Z pewnością świadkowa odgrywa ważną rolę w Waszym życiu. Świadkowa to osoba, która pomaga od przygotowań do samej realizacji wesela. Bliskiej osobie można podziękować na kilka sposobów, na pewno jednym z nich jest wyjątkowy i oryginalny prezent. Obdarowana świadkowa na pewno poczuje się doceniona, gdy podarujecie jej pomysłowy upominek z naszego asortymentu.

Prezent dla świadkowej to ważny aspekt, o którym należy pamiętać. Z pewnością świadkowa odgrywa ważną rolę w Waszym życiu. Świadkowa to osoba, która pomaga od przygotowań do samej realizacji wesela. Bliskiej osobie można podziękować na kilka sposobów, na pewno jednym z nich jest wyjątkowy i oryginalny prezent. Obdarowana świadkowa na pewno poczuje się doceniona, gdy podarujecie jej pomysłowy upominek z naszego asortymentu.
Więcej

Podziękowania dla Świadkowej Jest 61 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 61 elementów

Podziękowania dla Świadkowej

Świadkowa, obok świadka i Rodziców Pary Młodej to jedna z najważniejszych osób na ślubie, bez której ceremonia ślubna nie mogłaby się odbyć. Jej rolą jest nie tylko doskonała zabawa podczas ślubu, ale również szereg obowiązków, które mają na celu wsparcie w tym ważnym dniu Pary Młodej. Zaczynając od kwestii związanych z organizacją wieczoru panieńskiego, poprzez organizację i koordynację kwestii związanych z organizacją ślubu (w szczególności wybór sukni ślubnej!), na wsparciu w tym najważniejszym dniu kończąc. Wybierając więc osobę, która ma pełnić rolę świadkowej warto zdecydować się na zaufaną i darzoną sympatią kandydatkę, która wesprze nas i będzie razem z nami celebrowała te ważne momenty. Jej zaangażowanie finalnie bezpośrednio przełoży się na nasz komfort w dniu ślubu. Warto wyróżnić więc ją w wyjątkowy sposób obdarowując pięknym prezentem od serca, który będzie dla niej miłą pamiątką na długo po zakończeniu ceremonii.

Świadkową możemy obdarować upominkiem bardzo kameralnie, przed przyjęciem lub hucznie podczas trwania uroczystości. Wybierając prezent, zdecydujmy się na podarunek od serca, który wyrazi nasze emocje i uczucia. Sięgnięcie po kreatywne i nietuzinkowe rozwiązania sprawi, że nie tylko zaskoczymy naszą świadkową, ale wyrazimy również wdzięczność za poświęcony przez nią czas. Do prezentu warto również dołączyć osobiste podziękowania. Może być to zabawny tekst lub wiersz, aforyzm, który podkreśli ważną rolę pełnioną przez naszą świadkową i relację, która nas łączy.

W tej kategorii znajdziesz wyjątkowe i oryginalne propozycje prezentów, które pozwolą Ci w odpowiedni sposób powiedzieć „dziękuję” wyjątkowej osobie jaką jest świadkowa.

Najczęściej wybierane podziękowania dla Świadkowej

Świadkowa to najczęściej przyjaciółka, kuzynka, siostra, a więc osoba, z którą pozostajemy w bliskich, partnerskich i przyjacielskich relacjach. Można więc pokusić się o prezent nieco bardziej szalony niż w przypadku Rodziców, który jednocześnie będzie oddawał charakter wesela i trafiał w gusta naszej Świadkowej. Największą popularnością cieszą się obecnie personalizowane koszulki z napisami (np. „Najlepsza Świadkowa”, „Była wszędzie tam, gdzie jej potrzebowałam”), zestaw aromatycznych soli do kąpieli które ukoją zmęczenie po ślubnych przygotowaniach czy kubek z spersonalizowaną grafiką.
Dzięki personalizacji na każdym ze ślubnych prezentów możemy umieścić wszystko to co przychodzi nam na myśl i czujemy, że chcielibyśmy przekazać. To również możliwość na stworzenie jedynego w swoim rodzaju, niepowtarzalnego prezentu, którego nie kupimy w zwykłym sklepie. Z pewnością wino pite z kieliszka z napisem np. „Najlepsza przyjaciółka, najlepsza świadkowa” będzie smakowało o wiele lepiej. To również doskonałe pomysły na prezent na wieczór panieński czy po prostu babski czas.  Jeśli świadkowa to bliska Ci osoba możesz również zdecydować się na bardziej osobisty prezent jak kosmetyki czy akcesoria do makijażu dostępne w naszym sklepie.

Propozycje prezentów dla Świadkowej

Chociaż alkohol, a w tym przypadku wino to jeden z częściej wybieranych i uniwersalnych prezentów, ich magia tkwi w personalizacji. Zwykła butelka nie wzbudzi z pewnością podziwu, to jednak dobrej jakości trunek ze spersonalizowaną etykietą i kieliszkiem z dedykacją sprawi, że na twarzy Twojej świadkowej pojawi się uśmiech, a może nawet wzruszenie.

Na butelce najczęściej Pary Młode decydują się zawrzeć swoje imiona wraz z datą ślubu i podziękowaniem kierowanym w stronę Świadkowej. Może to być również osobisty przekaz, który kojarzy Wam się bezpośrednio z obdarowywaną. Druga propozycja to skrzyneczka z wysokiej jakości produktami dla prawdziwej kobiety (świeczka, wybór soli do kąpieli, lusterko).  Możesz również wyróżnić swoją Świadkową statuetką z wyjątkowym grawerem (np. „Za rolę najlepszej Świadkowej”, "VIP Świadkowa", "Moja świadkowa jest the best") czy zabawnym aforyzmem kojarzącym się z Waszą przyjaźnią.

Świadkowa to wyjątkowa osoba na Waszym weselu

Należy pamiętać, że świadkowa obok świadka i Rodziców Pary Młodej to jedna z najważniejszych osób na weselu. Warto więc zadbać o to by jej obecność i zaangażowanie we wspieraniu Nowożeńców w tym ważnym dniu została doceniona. Propozycje dostępne w naszym sklepie z pewnością sprawią, że będzie to trafiony i przyjęty z radością przez świadkową prezent.