Podziękowania dla Świadka

Informacja

Podziękowania dla Świadka

Podziękowanie za świadkowanie powinno być oryginalne i zaskakujące! Specjalnie na tę okazję w naszym asortymencie znajdziesz wyjątkowe upominki dla świadka. W szczególności personalizowane podarunki za świadkowanie podkreślą ważność i z pewnością nadadzą osobistego charakteru. Świadek to ważna osoba, ponieważ jest z Wami od przygotowań, aż do dnia ślubu zaangażowana w jego realizację, pomoc i wsparcie!

Podziękowanie za świadkowanie powinno być oryginalne i zaskakujące! Specjalnie na tę okazję w naszym asortymencie znajdziesz wyjątkowe upominki dla świadka. W szczególności personalizowane podarunki za świadkowanie podkreślą ważność i z pewnością nadadzą osobistego charakteru. Świadek to ważna osoba, ponieważ jest z Wami od przygotowań, aż do dnia ślubu zaangażowana w jego realizację, pomoc i wsparcie!
Więcej

Podziękowania dla Świadka Jest 59 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 59 elementów

Podziękowania dla Świadka

Świadek, obok świadkowej i Rodziców Pary Młodej to jedna z najistotniejszych osób na ślubie, bez której ceremonia ślubna nie mogłaby się odbyć. Jego rolą jest nie tylko doskonała zabawa podczas ślubu, ale również szereg obowiązków, które mają na celu wsparcie w tym ważnym dniu Pary Młodej. Zaczynając od kwestii związanych z organizacją wieczoru kawalerskiego, poprzez organizację i koordynację kwestii związanych z organizacją ślubu, na wsparciu w tym najważniejszym dniu kończąc. Wybierając więc osobę, która ma pełnić rolę świadka warto zdecydować się na zaufanego i darzonego przez nas sympatią kandydata. Jego zaangażowanie bezpośrednio przełoży się na nasz komfort w dniu ślubu. Podczas wesela, będącego zwieńczeniem wszystkich przygotowań, warto więc podziękować świadkowi za okazane wsparcie i wręczyć mu wyjątkowy prezent, który będzie dla niego miłą pamiątką na długo po zakończeniu ceremonii.

Wybierając prezent, zdecydujmy się więc na podarunek od serca, który wyrazi nasze emocje i uczucia. Sięgnięcie po kreatywne i nietuzinkowe rozwiązania sprawi, że nie tylko zaskoczymy naszego Gościa, ale wyrazimy również wdzięczność za poświęcony czas. Do prezentu warto również dołączyć osobiste podziękowania. Może być to zabawny tekst lub wiersz, który podkreśli ważną rolę pełnioną przez naszego świadka.

W tej kategorii znajdziesz wyjątkowe i oryginalne propozycje prezentów, które pozwolą Ci w odpowiedni sposób powiedzieć „dziękuję” osobie, której zaufałeś w tym ważnym dla Ciebie dniu.

Najczęściej wybierane podziękowania dla Świadka

Świadek to najczęściej przyjaciel, kuzyn, brat, a więc osoba, z którą pozostajemy w bliskich, partnerskich i przyjacielskich relacjach. Można więc pokusić się o prezent z nutką szaleństwa, który jednocześnie będzie oddawał charakter wesela i trafiał w gusta obdarowanego.

Największą popularnością cieszą się obecnie personalizowane koszulki z napisami (np. „Najlepszy Świadek”, „Świadek pierwsza klasa”), breloczki do kluczy z imieniem Świadka i datą ślubu oraz wino z zaprojektowaną przez nas etykietą i kieliszkiem czy szklanki do whisky.

Dzięki możliwości personalizacji, na każdym ze ślubnych prezentów dla świadka możemy umieścić imiona Nowożeńców, personalia Gościa lub datę ceremonii. To również doskonałe miejsce na ulubiony cytat czy wspomnienie, które będzie kojarzyło się naszemu świadkowi z Nami.

Jeśli poznałeś świadka na studiach, pracy lub znacie się od dziecka możesz w żartobliwy sposób nawiązać do tej długoletniej przyjaźni. Możesz również w ramach podziękowania pokazać świadkowi z czym Ci się kojarzy np. szacunek, wsparcie, zaangażowanie i te wartości umieścić na spersonalizowanym prezencie.

Propozycje prezentów dla Świadka

Chociaż alkohol, a w tym przypadku wino to jeden z częściej wybieranych i uniwersalnych prezentów, to jego magia tkwi w personalizacji. Zwykła butelka nie wzbudzi z pewnością podziwu, jednak dobrej jakości trunek ze spersonalizowaną etykietą i kieliszkiem z dedykacją sprawi, że na twarzy świadka pojawi się uśmiech.

Na butelce najczęściej Pary Młode decydują się zawrzeć swoje imiona wraz z datą ślubu i podziękowaniem kierowanym w stronę Świadka. Całość zapakowana w piękną drewnianą skrzynkę sprawia, że prezent będzie mógł cieszyć oko przez długie lata.

Druga propozycja to drewniana skrzynka z wysokiej jakości produktami dla prawdziwego mężczyzny (a w niej cygaro, kufel na piwo, statuetka VIP).

Pozostając w temacie statuetek, warto również rozważyć ten prezent z wyjątkowym grawerem (np. „Za rolę najlepszego Świadka”, "VIP świadek", "Widział to na własne oczy") czy zabawnym aforyzmem.

Coraz częściej Nowożeńcy decydują się również na eleganckie prezenty takie jak długopis z dedykacją czy skórzany brelok do kluczy. Z kolei wśród tzw. "prezentów z jajem" dominują skarpetki i kufle do piwa.

Świadek to wyjątkowy Gość

Należy pamiętać, że Świadek obok Świadkowej i Rodziców Pary Młodej to najważniejszy Gość na weselu. Warto więc zadbać o to by jego obecność i zaangażowanie we wspieraniu Nowożeńców w tym ważnym dniu została doceniona. Propozycje dostępne w naszym sklepie z pewnością sprawią, że będzie to trafiony i przyjęty z radością przez Świadka prezent.