Prezenty dla Rodziców

Informacja

Prezenty dla Rodziców

Organizacja wesela zawiera wiele aspektów, o których należy pamiętać. Jednym z takich jest moment podziękowań dla rodziców. Nasz sklep z pewnością pomoże Wam wyrazić wdzięczność ukochanym rodzicom w elegancki sposób. Idealnie do tego sprawdzą się gotowe zestawy prezentowe, jak również pojedyncze upominki. Z pewnością obdarowani rodzice poczują się docenieni, gdy wręczycie im wyjątkowy prezent.

Organizacja wesela zawiera wiele aspektów, o których należy pamiętać. Jednym z takich jest moment podziękowań dla rodziców. Nasz sklep z pewnością pomoże Wam wyrazić wdzięczność ukochanym rodzicom w elegancki sposób. Idealnie do tego sprawdzą się gotowe zestawy prezentowe, jak również pojedyncze upominki. Z pewnością obdarowani rodzice poczują się docenieni, gdy wręczycie im wyjątkowy prezent.
Więcej

Prezenty dla Rodziców Jest 37 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 37 elementów

Podziękowania dla rodziców

Podziękowania dla Rodziców Pary Młodej to jeden z najistotniejszych elementów każdego wesela. Rodzice to wyjątkowe osoby, które najczęściej aktywnie uczestniczą w procesie przygotowania do ślubu a następnie wspierają Nowożeńców również w tym najważniejszym dniu.  

Podczas wesela ten podniosły moment jakim są podziękowania, najczęściej następuje po pierwszym tańcuoczepinach lub przed podaniem tortu weselnego. To doskonały czas na wyrażenie wdzięczności za otrzymane wsparcie i miłość. Często obok pięknych i wzruszających słów Młode Pary decydują się na wręczenie Rodzicom wyjątkowego prezentu.

Wybierając prezent, warto więc zdecydować się na podarunek od serca, który wyrazi nasze emocje i uczucia. Sięgnięcie po kreatywne i nietuzinkowe rozwiązania sprawi, że nie tylko pozytywnie zaskoczymy Rodziców, ale otrzymane prezenty będą również miłą pamiątką na lata, do których z chęcią Rodzice będą wracać.

Najczęściej wybierane podziękowania dla rodziców

By prezent był idealnie dopasowany i cieszył Rodziców, warto zastanowić się co sprawi im radość, jakie mają pasje, czym zajmują się na co dzień i jak spędzają wolny czas. Warto się również zastanowić nad praktycznym prezentem, który posłuży Rodzicom także po ślubie.

Największą popularnością cieszą się obecnie pamiątkowe księgi, dyplomy czy albumy. To doskonały prezent, dzięki któremu w każdym dowolnym momencie Rodzice będą mogli wrócić do wspólnych wspomnień. W albumie można pokazać drogę Młodej Pary od chwili poznania się aż do ołtarza. To również doskonałe miejsce na wspomnienia z dzieciństwa, które z pewnością spotkają się ze wzruszeniem ze strony Rodziców.

Młode Pary coraz częściej decydują się również na wręczenie Rodzicom statuetek czy wyjątkowych skrzynek np. z filiżankami, które będą towarzyszyć Rodzicom podczas picia porannej czy popołudniowej kawy lub ozdabiać rodzinne gablotki z porcelaną.

Również kluczem do zachowania cennych wspomnień jest zdecydowanie się na prezenty ze spersonalizowanymi elementami takimi jak data ślubu, imiona Młodej Pary czy kojarzący się z Nimi cytat lub wspomnienie. W naszym sklepie znajdziecie wyjątkowe propozycje, dzięki którym na twarzach rodziców zagości uśmiech i radość.

Propozycje prezentów dla Rodziców

Chociaż alkohol, a w tym przypadku wino czy whisky to jeden z częściej wybieranych i uniwersalnych prezentów, ich magia tkwi w personalizacji. Zwykła butelka nie wzbudzi z pewnością wyjątkowego wzruszenia, jednak dobrej jakości trunek ze spersonalizowaną etykietą sprawi, że na twarzy Rodziców zagości uśmiech i wzruszenie.

Możemy pokusić się o cytat bądź wspólne wspomnienie, które przywoła miłe chwile spędzone razem. Na butelce najczęściej Pary Młode decydują się zawrzeć swoje imiona wraz z datą ślubu i podziękowaniem kierowanym w stronę Rodziców. Całość zapakowana w piękną drewnianą skrzynkę sprawi, że prezent będzie mógł cieszyć oko przez długie lata.

Druga propozycja to drewniana skrzynka z wysokiej jakości porcelanowymi filiżankami, kierowana do koneserów kawy. Dzięki personalizowanemu napisowi lub zdjęciu Rodzice będą mogli wracać myślami do wyjątkowego dnia ślubu jeszcze przez wiele miesięcy. Warto zdecydować się również na przygotowanie prywatnych podziękowań poza krótkim tekstem umieszczonym na filiżance. Tak przygotowane życzenia można dołączyć do skrzynki a następnie oprawić w ramkę.

Pozostając w temacie ramek, warto również rozważyć prezent w postaci zdjęcia Młodej Pary. Tak przygotowany prezent to doskonała propozycja do powieszenia w honorowym miejscu w domu rodzinnym lub dołączenia do rodzinnej kolekcji.

Młode Pary coraz częściej decydują się również na nowoczesne formy podziękowań, które przybierają formę statuetek z wygrawerowanymi podziękowaniami (np. „Najlepszy Tata”, „Najlepsza Mama”) czy wspomnieniem ślubu i wesela (np. data ślubu lub element motywu przewodniego imprezy weselnej).

Rodzice to wyjątkowi Goście

Należy pamiętać, że Rodzice, zaraz za Nowożeńcami i świadkami są najważniejszymi Gośćmi na weselu i najczęściej zajmują miejsce przy stole w pobliżu Pary Młodej. Warto więc pomyśleć również o personalizacji gadżetów weselnych takich jak winietki, na których poza imieniem i nazwiskiem można umieścić spersonalizowaną myśl lub podziękowanie. Taki gest z pewnością zostanie zauważony i idealnie wkomponuje się w weselny nastrój.