Sweet Peony

Informacja

Sweet Peony
Niezwykle efektowna kolekcja Sweet Peony zawiera piękne dekoracje, upominki na wieczór panieński. Motyw graficzny przedstawia piękne kwiaty piwonii w różowej kolorystyce, wraz z geometrycznym wzorem. Z nami w szybki sposób stworzysz niezwykłą aranżację stołu, jak i całej sali. Kwiaty piwonii prezentują się niezwykle delikatnie, dodatkowo są w modnej kolorystyce wpisującej się w aktualne trendy.
Niezwykle efektowna kolekcja Sweet Peony zawiera piękne dekoracje, upominki na wieczór panieński. Motyw graficzny przedstawia piękne kwiaty piwonii w różowej kolorystyce, wraz z geometrycznym wzorem. Z nami w szybki sposób stworzysz niezwykłą aranżację stołu, jak i całej sali. Kwiaty piwonii prezentują się niezwykle delikatnie, dodatkowo są w modnej kolorystyce wpisującej się w aktualne trendy.
Więcej

Sweet Peony Jest 22 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 22 elementów
 • 29,98 zł

  Wyjątkowa pamiątka wieczoru panieńskiego w postaci certyfikatu z ramką. Plakat jest w zestawie z ramką.

  29,98 zł
 • 24,98 zł

  Wieczór panieński wymaga stosowania oryginalnych gadżetów, które jeszcze bardziej go podkreślają. Dlatego też nie może na nim zabraknąć tabliczki na stolik z kolekcji Sweet Peony. Prezentuje się ona obłędnie, a gdy zabawa się skończy, będzie stanowić świetną pamiątkę i przypominać o tym wyjątkowym dniu. Ale na tym zalety się nie kończą, bo dostępna jest w...

  24,98 zł
 • 22,98 zł

  Organizując wieczór panieński trzeba zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy element. W końcu przyszłe panny młode są bardzo wymagające. Jeżeli więc i Twoje koleżanki zajęły się organizacją tego dnia i chcesz im podziękować, to warto podarować każdej z nich upominek.

  22,98 zł
 • 22,98 zł

  Tradycją jest już to, że przyszła panna młoda rozdaje upominki wszystkim uczestniczkom swojej imprezy. Mogą to być cukierki czy wisiorki, ale i saszetki z herbatą. Ale trzeba pamiętać, że każdy prezent wymaga odpowiedniej oprawy. Dlatego też warto zapakować go w pudełeczko przeźroczyste z kolekcji Sweet Peony. Zachwyca ono estetyką i jakością wykonania.

  22,98 zł
 • 24,98 zł

  Eleganckie, prostokątne pudełeczka ze złoconym brzegiem to doskonały sposób na podarowanie drobnych upominków dziewczynom!

  24,98 zł
 • 22,98 zł

  Tradycją jest, że przyszła panna młoda nie tylko otrzymuje prezenty na swoim wieczorze panieńskim, ale także je rozdaje. Mogą to być słodkości czy małe upominki. Warto jednak zadbać o ich właściwą oprawę. Na pewno każdy z nich można zapakować w pudełeczko kwadrat z kolekcji Sweet Peony.

  22,98 zł
 • 1,00 zł

  Są gadżety, które można określić mianem niezbędnych na wieczorze panieńskim. Jednym z nich są przypinki. Otóż każda uczestniczka zabawy powinna mieć ją przypiętą do odzieży. Pozwoli to wyróżniać się, ale też sprawi, że od razu wiadomo, w jakim celu przyszłyście do klubu. Oczywiście celem jest celebrowanie zamążpójścia jednej z Was i maksymalnie dobra zabawa.

  1,00 zł
 • 39,98 zł

  Tradycją jest, iż przyszła panna młoda na swoim wieczorze panieńskim otrzymuje prezenty. Jeżeli szukacie śmiesznego, personalizowanego, a przy tym stylowego upominku dla niej, to mamy dla Was świetną propozycję. A jest nią patelnia z kolekcji Sweet Peony. Gwarantujemy, że ucieszy obdarowaną osobę na 100%.

  39,98 zł
 • 17,98 zł

  Wieczór panieński to synonim dobrej zabawy. Oczywiście wymaga on nie tylko odpowiedniej oprawy, ale też podania smakołyku w postaci tortu. Tego dnia nawet przyszła panna młoda czy jej koleżanki, które są na diecie skuszą się na taką pyszność. Aby i tort wpisywał się w charakter imprezy i sprawił, iż będzie jeszcze bardziej stylowa, warto zdecydować się na...

  17,98 zł
 • 35,98 zł

  Wieczór panieński to wyjątkowa impreza, która wymaga szczególnej oprawy. Warto też wszystkim uczestniczkom podziękować za wsparcie, pomoc i zabawę. Doskonałym wyborem będą lizaki w kartoniku z kolekcji Sweet Peony. Są one nie tylko smaczne, ale dzięki opakowaniu także świetnie się prezentują. A do tego ich cena jest nader korzystna.

  35,98 zł
 • 15,98 zł

  Wieczór panieński wymaga odpowiedniej oprawy. Jeżeli więc chcesz poczęstować swoje koleżanki pysznym trunkiem, czy podarować go w prezencie jako podziękowanie, to zadbaj o dekoracyjne etykiety. Doskonałym wyborem jest etykieta na wino na wieczór panieński Sweet Peony. Jest niezwykle stylowa i piękna, a do tego dostępna jest w nader korzystnej cenie.

  15,98 zł
 • 24,98 zł

  Słodki upominek dla przyjaciółek na Wieczór Panieński w postaci smacznych lizaków owocowych. Do lizaków dołączone są samoprzylepne etykiety personalizowane. Lizaki będą ciekawie prezentować się jako dekoracja stołu podczas Wieczoru Panieńskiego.

  24,98 zł
 • 44,98 zł

  Wieczór panieński to wyjątkowa impreza, która wymaga szczególnej oprawy. Poza przygotowaniem atrakcji warto też podarować przyszłej pannie młodej coś wyjątkowego. A jest tym na pewno księga pamiątkowa z kolekcji Sweet Peony. Zachwyca ona swoją estetyką, funkcjonalnością, ale i wartością symboliczną.

  44,98 zł
 • 7,98 zł

  Wieczór panieński to świetna impreza, która wymaga wyjątkowej oprawy. Warto wszystkim jej uczestniczkom podarować upominki. Doskonałym wyborem będzie kacówka na wieczór panieński z kolekcji Sweet Peony. To praktyczny, śmieszny i ciekawy pomysł na prezent. Wysoka jakość wykonania i precyzja, a także wartość symboliczna sprawiają, że jest ona must have.

  7,98 zł
 • 24,90 zł

  Jeżeli szukasz fajnych i ciekawych upominków, którymi chcesz obdarować wszystkie uczestniczki Twojego wieczoru panieńskiego, to mamy dla Ciebie świetną propozycję. Otóż łączy ona walory estetyczne, ma w sobie symbolikę, a do tego jej środek zachwyca smakiem. Tutaj mamy na myśli czekoladkę personalizowaną na wieczór panieński z kolekcji Sweet Peony.

  24,90 zł
 • 20,98 zł

  Gdy zbliża się dzień Twojego ślubu powinnaś pomyśleć o wieczorze panieńskim. Nie zawsze trzeba go organizować samodzielnie, bo czasami robią to koleżanki. Jednak, Ty jako przyszła panna młoda powinnaś zadbać o drobne upominki, które są trafionym podziękowaniem. Doskonałym wyborem i strzałem w dziesiątkę jest ciasteczko na wieczór panieński Sweet Peony.

  20,98 zł
 • 19,98 zł

  Bilecik na wieczór panieński Sweet Peony jest niepozornym, acz ważnym dodatkiem dla wszystkich uczestniczek takiego przyjęcia. Zachwyca on jakością, trwałością oraz estetyką. Warto nim obdarować każdą osobę, która jest gościem Twojego wieczoru panieńskiego. Kolejną zaletą jest nader korzystna cena. Zatem to must have.

  19,98 zł
 • 94,98 zł

  Album do zdjęć na wieczór panieński Sweet Peony prezentuje się niezwykle stylowo i zachwyca w każdym centymetrze. Estetyka na najwyższy poziomie oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że spełni on oczekiwania najbardziej wymagających przyszłych panien młodych. 

  94,98 zł
 • 84,98 zł

  Planer ślubny Sweet Peony to piękny podarunek z okazji przygotowań do ślubu. Mężczyzna może go wręczyć swojej narzeczonej, ale może być to także prezent od przyszłej świadkowej czy rodziców. Na pewno będzie potrzebny od pierwszych chwil przygotowań, które czasem rozpoczynają się nawet dwa czy trzy lata wcześniej. Nasz planer to uwzględnia, dlatego jest...

  84,98 zł
 • 39,98 zł

  Lusterko skórzane podziękowanie dla świadkowej Sweet Peony personalizowane to wyjątkowy prezent dla osoby, która będzie Ci towarzyszyć w najważniejszym dniu. Świadkowa jako „prawa ręka” Panny Młodej musi zająć się wieloma sprawami. Warto zatem wręczyć jej drobny upominek, który na pewno ją ucieszy.

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 21 z 22 elementów