Oryginalne prezenty na panieński

Informacja

Oryginalne prezenty na panieński

Na wieczór panieński warto podarować pomysłowy i oryginalny upominek dla uczestniczek. Świetnie sprawdzą się gry zręcznościowe, takie jak maze, czy labirynt. Modne są upominki na panieński w stylu boho, tutaj warto podarować uczestniczkom brelok makramę.

Na wieczór panieński warto podarować pomysłowy i oryginalny upominek dla uczestniczek. Świetnie sprawdzą się gry zręcznościowe, takie jak maze, czy labirynt. Modne są upominki na panieński w stylu boho, tutaj warto podarować uczestniczkom brelok makramę.
Więcej

Oryginalne prezenty na panieński Jest 78 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 78 elementów

Oryginalne prezenty na panieński – niech ta impreza będzie niezapomniana!

Oryginalne prezenty na panieński sprawiają, że Twoja impreza stanie się dla uczestniczek niezapomniana. Przede wszystkim są wśród nich takie gadżety, które są uniwersalne i z których kobiety będą mogły korzystać na co dzień, a nie tylko w czasie wieczornej zabawy w tym dniu. W tę kategorię wpisują się także nietuzinkowe zaproszenia, które też są formą prezentu i potem mogą stać się świetną pamiątką. Zatem postaw na breloki, bransoletki, pierścionki, lusterka czy praktyczne otwieracze i spraw, że każda zaproszona poczuje się doceniona!

Jeśli chcesz uczestniczkom wieczoru panieńskiego podarować wyjątkowy prezent w stylu boho, to doskonałym wyborem będą breloki makrama. To dekoracyjne ozdoby do kluczy w formie wiązanych sznurków. Świetnie sprawdzą się na każdy wieczór panieński, a szczególnie ten, w przypadku którego stawia się na stylistykę boho w dekoracjach. Rozdaniu breloków może towarzyszyć krótki kurs plecenia makramy. Taki brelok każda kobieta chętnie dołączy do kluczy, a ze względu na rozmiar, zawsze łatwo znajdzie w torebce.

Oryginalne prezenty na panieński z humorem, czyli lusterka i otwieracze

Często chce się podarować kobietom na wieczorze panieńskim prezent z humorem. Doskonałym pomysłem mogą być otwieracze. Jeśli na imprezie będziecie piły piwo lub inne napoje alkoholowe czy bezalkoholowe z kapslem, sprawdzą się idealnie. Wyposażone są w śmieszne zdania, np. „Napis niewyraźny? Nie pij więcej!”. Mają ergonomiczny kształt, są kolorowe i na pewno będą wielokrotnie wypróbowane w trakcie wieczoru. Dobrym wyborem będą też lusterka z podnoszącymi samoocenę napisami typu: „Jestem boska nawet o 3 nad ranem!” Każda uczestniczka doceni taki prezent już na imprezie. Dyskretnie poprawi makijaż przed zdjęciem czy po kilku godzinach szalonej zabawy. Później lusterko zawsze będzie przypominać o wspaniałej zabawie na wieczorze panieńskim. Drobnym upominkiem może być też pierścionek z regulacją, ciekawym, personalizowanym napisem i grafiką.

Oryginalne prezenty na panieński – powrót do czasów dzieciństwa

Wieczór panieński jest ostatnią celebracją stanu wolnego i swoistym zamknięciem tego czasu. To okazja by także powrócić pamięcią do czasów dzieciństwa. Można nawet przygotować dla zaproszonych niespodziankę w postaci krótkiej prezentacji ze zdjęciami swoimi i przyszłego małżonka, także tymi z czasów dzieciństwa. Idealnym dopełnieniem mogą być prezenty dla zaproszonych w postaci jojo, czyli tradycyjnej dziecięcej zabawki albo breloka z grą labirynt. Obydwa prezenty opatrzysz specjalnie przygotowaną okolicznościową etykietą z personalizacją i ozdobną grafiką, pasującą do dekoracji. Takie oryginalne prezenty na panieński kobiety mogą zachować dla siebie, a jeśli mają dzieci, to po imprezie im je podarować. W końcu takie gadżety pozwalają się odstresować i na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach.

Prezenty na panieński mogą być w stylu glamour i podkreślać łączące kobiety więzi. Dla swoich przyjaciółek możesz przygotować bransoletki. Będą przyczepione do okolicznościowej etykiety. Dostępne są w kilku różnych wzorach z kwiatkiem, napisem love, ozdobą w stylu mandali, kuleczkami, a także perełkami. Dla przyszłej świadkowej możesz mieć także coś wyjątkowego w kopercie, a mianowicie bransoletkę z angielskim napisem druhna, czyli „maid of honor”. Wszystkie możecie wyróżniać się swoimi bransoletkami już w czasie wieczoru panieńskiego i tworzyć wspólną drużynę. W ten sposób pokazujecie także girl power, czyli siłę kobiecej solidarności i przyjaźni. Aby dopełnić efekt glamour przyszła panna młoda może podarować swoim przyjaciółką kieliszki na szampana, oczywiście z okolicznościowym grawerem. Wzniesiecie toast za to wyjątkowe spotkanie i szaloną imprezę!

Rozpocznij imprezę z wielką pompą od oryginalnego zaproszenia na panieński

Zaproszenie na panieński powinno być tak samo dopracowane jak sama impreza. Dlatego spraw, by każda kobieta poczuła się doceniona. W tym pomogą Ci zaproszenia elektroniczne, które możesz rozesłać do każdej uczestniczki imprezy. Możesz tutaj polegać na doświadczeniu naszych grafików, ale samą treść ubrać w barwne zdania, które od razu sprawią, że kobiety zapalą się do wspólnej zabawy. Ciekawym pomysłem będą też zaproszenia w formie karnetów wstępu. W ten sposób sprawisz, że każda zaproszona kobieta poczuje się niczym VIP. Taki element wyróżni Waszą grupę w tłumie.