Mini szampany na panieński

Informacja

Mini szampany na panieńskiWieczór panieński to niezapomniana zabawa, często do białego rana. W końcu trzeba uczcić ostatnią imprezę przed zmianą stanu cywilnego. Jak wiadomo powinna mieć wyjątkową oprawę i nie może też zabraknąć okolicznościowego alkoholu. Mini szampany i mini wódki możecie uzupełnić o etykiety na mini szampany i mini alkohol. Są one kolorowe i przede wszystkim personalizowane!Wieczór panieński to niezapomniana zabawa, często do białego rana. W końcu trzeba uczcić ostatnią imprezę przed zmianą stanu cywilnego. Jak wiadomo powinna mieć wyjątkową oprawę i nie może też zabraknąć okolicznościowego alkoholu. Mini szampany i mini wódki możecie uzupełnić o etykiety na mini szampany i mini alkohol. Są one kolorowe i przede wszystkim personalizowane!

Więcej

Mini szampany na panieński Jest 25 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 25 elementów

Etykiety na mini szampany na panieński i mini alkohol – postaw na piękną oprawę podczas zabawy!

Bez wątpienia etykiety na mini szampany i mini alkohol dodadzą prestiżu wieczorowi panieńskiemu. Masz do wyboru jedną z wielu zachwycających kolekcji. Wśród kolekcji „Powiedziałam Tak!”, „Królowa Nocy”, „Żona Doskonała”, „Forever Together” czy „Wild Party” na pewno znajdziecie coś dla siebie. Jeśli organizujecie wieczór panieński w stylu glamour, to doskonale sprawdzi się etykieta z grafiką pierścionka zaręczynowego z kolekcji „Powiedziałam Tak!” Z kolei gdy decydujecie się na stylistykę boho etykiety na mini szampany z kolekcji Eukaliptus idealnie skomponują się z rattanowymi i bambusowymi dodatkami. Każda etykieta uzupełniona jest o imię przyszłej panny młodej i datę wieczoru panieńskiego. Jeśli stawiacie na różowe akcenty w dekoracjach, to idealnie sprawdzą się etykiety z kolekcji „OMG! Biorę Ślub” Tutaj ponadto na etykiecie widnieć będzie imię panny młodej i dopisek „bierze ślub!”. Niech wszyscy wiedzą, kto niedługo zmienia stan cywilny!

Etykiety na mini szampany – spraw, by toast na wieczorze panieńskim był wyjątkowy

Każdy wieczór panieński powinien rozpocząć się od toastu za przyszłą pannę młodą. W tym celu warto zaopatrzyć się w mini szampany z okolicznościową etykietą. Może być to niespodzianka od przyszłej świadkowej, jeśli to ona, a nie sama bohaterka wieczoru, jest jego organizatorką. W ten sposób można uświetnić zabawę w wynajętej sali, klubie, a także wieczór panieński organizowany w domu. Wszystkie uczestniczki mogą otworzyć swoje szampany jednocześnie, a następnie głośno odczytać treść etykiety, która jest idealna na toast. Mogą być to po prostu słowa „Toast za zdrowie panny młodej” albo wyrażenie zachwytu: „OMG! Julia bierze ślub!” Inspiracja na treść toastu może pochodzić z nazwy kolekcji albo treści etykiety. Zatem możecie zakrzyknąć imię panny młodej, a także „żona doskonała” albo wznieść kieliszki szampana i wypowiedzieć słowa: „Za królową nocy!” Aby wznieść toast mini szampanem nie potrzebujecie nawet kieliszków. Wystarczy, że oprócz etykiety zakupicie okolicznościowe słomki dostępne w naszej ofercie.

Podaruj uczestniczkom imprezy wyjątkowe mini szampany z okolicznościową etykietą

Na wieczór panieński każda kobieta przynosi wyjątkowy podarunek dla przyszłej panny młodej albo wszystkie uczestniczki robią jej wspólny prezent. Bohaterka wieczoru może im się zrewanżować wręczając alkohol z okolicznościową etykietą na mini szampana. Mogą nimi wznieść toast na miejscu albo dopiero w zaciszu własnego domu. Możecie umówić się, że o tej samej porze przed ślubem wzniesiecie toast za zdrowie panny młodej i pomyślność jej związku. Dobre myśli na pewno pomogą jej pokonać przedślubny stres.

Etykiety na mini szampany – zadbaj o idealną relację z imprezy w mediach społecznościowych i świetne zdjęcia

Nasze etykiety na mini szampana i mini alkohol są niezwykle efektowne. W związku z tym świetnie będą się prezentować na relacji na Instagramie czy krótkim filmiku, który przyszła panna młoda może zamieścić na portalu społecznościowym. Stworzą efektowną aranżację barowego stołu razem z okolicznościowymi kieliszkami, kolorowymi słomkami, a także kwiatami i świetnie komponującymi się z mini alkoholem owocami takimi jak truskawki czy limonki. Mini szampany z okolicznościową etykietą będą również doskonałym dodatkiem do zdjęć. Możecie uwiecznić moment toastu albo zrobić sobie grupowe zdjęcie z kieliszkami i mini szampanami w dłoniach. 
Mini alkohole z okolicznościową etykietą będą doskonałym uzupełnieniem udanego wieczoru. Mogą być częścią specjalnie wymyślonych na tę okazję drinków nazwanych na cześć przyszłej panny młodej. Stworzą monochromatyczne połączenie z dekoracjami z tych samych linii produktowych czy prezentami dla uczestniczek wieczoru panieńskiego. Dlatego koniecznie zaopatrzcie się w etykiety na mini szampany i mini alkohol!