Dekoracje na Walentynki

Informacja

Dekoracje na Walentynki

Dekoracje na Walentynki powinny być zachowane w kolorach miłości, czyli w odcieniach czerwieni i różu. Jeżeli planujecie romantyczną kolację, wówczas warto wybrać efektowne dodatki, które nadadzą niezwykłej romantycznej atmosfery. Wyjątkowości Walentynek podkreślą ozdoby, które są dopasowane i przeznaczone do tej okazji.

Dekoracje na Walentynki powinny być zachowane w kolorach miłości, czyli w odcieniach czerwieni i różu. Jeżeli planujecie romantyczną kolację, wówczas warto wybrać efektowne dodatki, które nadadzą niezwykłej romantycznej atmosfery. Wyjątkowości Walentynek podkreślą ozdoby, które są dopasowane i przeznaczone do tej okazji.
Więcej

Dekoracje na Walentynki Jest 41 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 41 elementów

Dekoracje na walentynki – ozdobne dodatki, które tworzą atmosferę

Walentynki to święto zakochanych, podczas którego pary obdarzają się prezentami i miło spędzają razem czas. Walentynkowe dekoracje przydają się wszędzie – przy romantycznej kolacji w domu albo restauracji, podczas imprezy w lokalu, a nawet sesji zdjęciowej z ukochaną osobą. Jakie ozdoby na walentynki wybrać?

Romantyczna kolacja w domowym zaciszu

Na romantyczną walentynkową kolację niekoniecznie trzeba wybierać się do restauracji. Walentynki to świetna okazja do przygotowania romantycznej atmosfery we własnym domu i przy okazji zrobienia niespodzianki ukochanej osobie. Dekoracje na walentynki są w tym przypadku niezbędne. Co może się przydać? Z całą pewnością walentynkowe balony w kształcie serca, ozdobne girlandy, płatki róż, które rozsypie się w mieszkaniu, lampiony, albo kule z bibuły.

Przygotowując walentynkową kolację, nie można zapomnieć o odpowiednim nakryciu stołu. Główne danie można przygotować samodzielnie lub, w przypadku braku czasu, zamówić z pobliskiej restauracji. Zanim na blacie ułoży się nakrycie, można rozsypać na nim płatki czerwonych róż. Do posiłku warto podać dobry alkohol, popularne na takie okazje czerwone wino, albo na przykład prawdziwego francuskiego szampana.

Balony na walentynki jako dodatek do prezentu

Ozdoby na walentynki takie jak dmuchane balony w kształcie serc często wybierane są nie tylko jako dekoracje, ale także dodatek do prezentu dla bliskiej osoby. Każdy upominek na walentynki wygląda lepiej, kiedy wręcza się go w pięknym opakowaniu i z dodatkiem ozdobnych balonów.

Jakie balony na walentynki są wybierane najczęściej? Popularne są przede wszystkim balony w kształcie serc, ale także i w formie napisów czy tradycyjne okrągłe z ozdobnymi nadrukami. Dużym zainteresowaniem cieszą się także nietypowe, duże balony walentynkowe w rzadko spotykanych kształtach.

Ozdoby walentynkowe w restauracjach, lokalach i firmach

Walentynki to okazja obchodzona w wielu różnego typu lokalach, takich jak na przykład restauracje albo bary. Zdarza się, że nawet w salonach fryzjerskich spotkać można walentynkowe dekoracje, podobnie jak w siedzibach firm działających w różnych branżach lub biurach. Ozdoby na walentynki wprowadzają przyjemną atmosferę do wnętrza, co może przyciągać klientów i zapraszać ich do odwiedzenia danego miejsca. W przypadku restauracji odpowiedni wybór dekoracji może przekładać się na ilość gości, która zdecyduje się zjeść w lokalu walentynkową kolację ze swoją drugą połówką.

Dekoracje niezbędne na imprezie walentynkowej

Trudno wyobrazić sobie imprezę walentynkową bez dekoracji takich jak czerwone balony powieszone na ścianach. Tymczasem imprezy tego typu organizuje się w całej masie miejsc jak różnego typu lokale, restauracje czy bary, w firmach i biurach, szkołach i oczywiście prywatnych domach. Jak ozdobić pomieszczenie przed przybyciem gości?

Poza popularnymi balonami, wiszącymi kurtynami, lub girlandami, warto zwrócić uwagę na nieco bardziej praktyczne dekoracje walentynkowe. Mowa między innymi o papierowych talerzykach, pasujących do nich kubeczkach, słonkach w serduszka, ozdobnych serwetkach, albo walentynkowych sztućcach. Korzystanie z ceramicznych talerzy na imprezie może być kłopotliwe. Papierowe talerzyki to tanie rozwiązanie, które nie niesie ze sobą konieczności długiego sprzątania po zabawie i w dodatku świetnie wygląda przez swój walentynkowy wzór. Warto pamiętać także o odpowiednim oświetleniu i przyjemnej muzyce.

Rekwizyty na walentynkowe sesje zdjęciowe

Walentynki to świetna okazja na sesję zdjęciową dla zakochanej pary. Często budki ze zdjęciami pojawiają się także na imprezach walentynkowych, dzięki czemu obecne pary mogą zachować pamiątkę z wydarzenia. Tego rodzaju sesje zdjęciowe zyskują nieco charakteru przy odpowiednich rekwizytach. O jakich dodatkach mowa?

Jako walentynkowe rekwizyty zdjęciowe sprawdzają się między innymi śmieszne napisy, ozdobne korony, albo dekoracyjne serduszka. Warto zwrócić uwagę także na otoczenie – walentynkowe zdjęcia można wykonywać na przykład na tle natury albo przy tradycyjnych dekoracjach jak czerwone balony w kształcie serca.