Opis
Grawerowane sztućce Gerlach z ilustracjami zwierzątek to oryginalna pamiątka chrztu, łącząca estetykę z codziennym zastosowaniem.
Personalizowane sztućce Gerlach z imieniem dziecka to klasyczny upominek na Chrzest Święty, który łączy w sobie piękny wygląd i wartość pamiątkową. Zestaw został wykonany ze stali nierdzewnej, co gwarantuje jego trwałość i estetykę przez lata. Każdy element został zaprojektowany z myślą o najmłodszych – miękko zaokrąglone krawędzie, odpowiednia wielkość i wygodne uchwyty ułatwiają pierwsze próby samodzielnego jedzenia. Komplet obejmuje widelec, nóż oraz dwie łyżeczki – większą do codziennych posiłków i mniejszą, idealną do deserów czy owoców.
Rączki sztućców zdobią kolorowe ilustracje przyjaznych zwierzątek: wesołego tygryska, misia, myszki i motylka. Dzięki takim detalom codzienne posiłki stają się bardziej atrakcyjne dla dziecka, a nauka korzystania ze sztućców przebiega w przyjemniejszej atmosferze.
Szczególną wartość nadaje zestawowi personalizacja – na każdym sztućcu grawerowane jest imię dziecka, dzięki czemu prezent nabiera indywidualnego charakteru. To sprawia, że oprócz funkcji praktycznej staje się również wyjątkową pamiątką, która z czasem zyska wymiar sentymentalny. Całość umieszczona jest w eleganckim pudełku, a do kompletu dołączona została kartka okolicznościowa z dedykacją:
Na pamiątkę Chrztu Świętego
Niech każdy dzień przynosi Ci radość, miłość i szczęście,
a Anioł Stróż czuwa nad Tobą w każdej chwili.
Niech życie będzie pełne dobra i pięknych wspomnień,
a ten wyjątkowy upominek niech przypomina o bliskich,
którzy z radością towarzyszyli Ci w tym ważnym dniu.
Z najlepszymi życzeniami
[Imię osoby wręczającej]
Tak przygotowany komplet sztućców Gerlach to prezent na Chrzest Święty, który wyróżnia się na tle tradycyjnych pamiątek. Łączy codzienną użyteczność z dziecięcym designem, dzięki czemu będzie ceniony zarówno przez rodziców, jak i w przyszłości przez samo dziecko.
Wymiary:
Pudełko: ok. 18,5×15,5x4cm
WAŻNE!
- Sztućce wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.
- Zestaw składa się z: noża, widelca, łyżki, łyżeczki.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Bezpieczeństwo produktu
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
OMS Dagmara Kieliańska Napierała
Szczawnicka 98
60-471 Poznań, Polska