Aloha

Informacja

PARASOLKI do drinków, lodów i dekoracji 12szt

24h

3,98 zł brutto

Więcej informacji

Kolorowa dekoracja, która ożywi każde przyjęcie!

Opis:

  • wielokolorowe parasolki na drewnianych patyczkach

Zastosowanie:

  • parasolki pięknie ubarwią candy bar lub drink bar, wykorzystane do dekoracji owoców, drinków lub słodkości stworzą wesołą, kolorową, żywą dekorację

Wymiary:

  • długość: ok. 10cm


Parasolki - świetny pomysł na dekorację drinków i deserów

Nawet zwykły napój może stać się niezwykły, jeśli się go odpowiednio przyozdobi. Mówi się, że to nie szata zdobi człowieka, ale w przypadku drinków - to nie jest prawda. Zadbanie o właściwą dekorację pozwoli wprowadzić niezapomniany klimat na imprezowy stół.


Parasolki nie tylko do drinków!

Przyjęło się wkładać kolorowe parasolki do drinków na wieczór panieński. Tymczasem można wykorzystywać je także jako dekorację innych dań, które proponujemy gościom. Warto pamiętać, że parasolki do owoców doskonale się sprawdzają. Można potraktować jej jak wykałaczki. Dzięki nim goście nie dotykają owoców gołymi rękoma, a posługują się patyczkiem od parasolki. To dużo bardziej higieniczne. Można też dopasować parasolki do lodów. Ożywią je i nadadzą imprezie klimat rodem z Karaibów. Parasolki uświetnią każdą imprezę, nie tylko tą w hawajskim stylu. Miniaturowe parasolki na pewno podbiją serca gości, a część z nich pewnie też zabierze kilka z nich na pamiątkę albo jako zabawkę dla dzieci. W końcu wszyscy kochają te malutkie parasolki!

Produkty powiązane