Balony na panieński

Informacja

GIRLANDA balonowa Różowo-złota Dekoracja na Panieński

Girlanda z balonów różowych, białych i złotych. Wyjątkowa dekoracja na wieczór panieński Zobacz większe

"1-3 dni

Niezapomniany wieczór panieński to oczywiście doborowe towarzystwo, ale i niezwykłe dekoracje oraz dodatki. Dzięki bajecznej girlandzie z balonów sprawicie, że impreza będzie miała zjawiskową oprawę!

Więcej szczegółów

83,98 zł brutto

Więcej informacji

Niezapomniany wieczór panieński to oczywiście doborowe towarzystwo, ale i niezwykłe dekoracje oraz dodatki. Dzięki bajecznej girlandzie z balonów sprawicie, że impreza będzie miała zjawiskową oprawę!

Opis:
  • Dekoracyjna girlanda balonowa, która olśniewa swoim wyglądem! Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne, aby stworzyć oryginalną konstrukcję, którą można zawiesić wszędzie.
  • Zestaw do stworzenia girlandy składa się z mieszanki balonów w różnych kolorach oraz specjalnego zaczepu, na którym będzie osadzona ta niezwykła dekoracja. W opakowaniu znajduje się aż 60 balonów:
- 10 sztuk w kolorze metalicznym złotym,
- 10 sztuk w kolorze pastelowego różu,
- 10 sztuk w kolorze metalicznego różowego złota,
- 17 balonów w kolorze białym
- 13 balonów w kolorze rumianoróżowym.
  • Balony należy napełnić powietrzem i umieścić je na specjalnej girlandzie z dziurkami. Schemat tworzenia dekoracji znajduje się na opakowaniu. Nie trzeba mieć nadprzyrodzonych zdolności do dekoracji, wystarczą chęci i obecność wszystkich członkiń Bride Squad!
Zastosowanie:
  • Girlanda balonowa w bardzo kobiecej gamie kolorystycznej nada niesamowitego efektu wszędzie, bez względu, gdzie odbywa się impreza. Jeśli Wasza przyszła panna młoda wchodzi na imprezę niespodziankę, to ta dekoracja doskonale sprawdzi się zamocowana nad wejściem! Od razu wywoła zachwyt.
  • Może być elementem większej kompozycji dekoracyjnej. Wzbogacona o złoty baner Wieczór Panieński stanie się rewelacyjnym tłem do pamiątkowych zdjęć z imprezy.
  • Dekoracja jest dostępna dla każdego, dzięki specjalnej girlandzie, na której trzymają się balony, możecie stworzyć imprezę jak prawdziwe celebrytki.
  • Dobierzcie wszystkie dodatki w tych samych kolorach, a osiągniecie spektakularny efekt. 
  • Girlanda z 60 balonów może być także wykorzystana do udekorowania krzesła przy stole, na którym zasiądzie królowa imprezy. Doskonale się sprawdzi w każdej konfiguracji, wszystko zależy od Waszego pomysłu!
Wymiary:
  • Długość taśmy do girlandy balonowej: ok. 2,5 m.

Produkty powiązane