Balony na panieński

Informacja

BALONY Bride to Be Napis ZŁOTY

"1-3 dni

Wyjątkowa dekoracja, której nie może zabraknąć na żadnym wieczorze panieńskim! Impreza ku czci przyszłej panny młodej nie może zabraknąć hasła przewodniego BRIDE TO BE! Dekoracyjne balony w złotym kolorze, które tworzą napis idealnie się sprawdzą jako główna dekoracja!

Więcej szczegółów

24,98 zł brutto

Więcej informacji

Wyjątkowa dekoracja, której nie może zabraknąć na żadnym wieczorze panieńskim! Impreza ku czci przyszłej panny młodej nie może zabraknąć hasła przewodniego BRIDE TO BE! Dekoracyjne balony w złotym kolorze, które tworzą napis idealnie się sprawdzą jako główna dekoracja!

Opis:
  • Balony foliowe w złotym kolorze, które tworzą napis na imprezę panieńską BRIDE TO BE. Każdy balon posiada zawieszki do mocowania dekoracji zarówno na górze jak i dole. Dzięki temu macie swobodę w kompozycji dekoracji.
  • Złoty napis, na który składa się 9 balonów możecie wyeksponować jako girlandę, zawieszając balony na tasiemce poprzez górne uchwyty. Balony również doskonale będą się prezentowały napełnione helem! Dryfujący napis w powietrzu będzie bardzo efektowny. Dociążone specjalnymi ciężarkami balony na tasiemkach będą obłędnym tłem do zdjęć z imprezy, zwłaszcza gdy będzie ona miała miejsce w plenerze!
  • Hasło bride to be, co w wolnym tłumaczeniu znaczy przyszła panna młoda to tekst numer 1, którego nie może zabraknąć na wieczorze panieńskim. Balony, które stworzą sporej wielkości napis może stać się główną dekoracją przestrzeni, w której przyszła panna młoda będzie uroczyście żegnała się ze swoim stanem panieńskim.
Zastosowanie:
  • Balony foliowe, które tworzą napisy to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na zrobienie spektakularnej dekoracji na uroczystości. Wieczór panieński powinien wręcz kipieć tematycznymi dodatkami, które sprawią, że przyszła panna młoda będzie dosadnie czuła, że jest królową imprezy.
  • Złote balony foliowe litery, które tworzą napis BRIDE TO BE to doskonały pomysł na dekorację. Bez względu gdzie impreza będzie miała miejsce, można je zawiesić wszędzie. Napis nad miejscem przy stole, gdzie zasiądzie przyszła panna młoda znakomicie ją wyróżni jako główną bohaterkę imprezy.
  • Kolor metalicznie połyskującego złota to kolor, który możecie wybrać jako przewodni przy dobieraniu dodatków, dekoracji i akcentów. Balony doskonale się uzupełnią z dekoracjami stołu, które będą miały złote detale.
  • Napis także się sprawdzi jako tło do zdjęć z imprezy. 9 liter o wysokości ok. 35 cm będzie tworzył pokaźną kompozycję. Powieszony na tle ściany z połyskującą kurtyną będzie sprawiał wrażenie, jakby dekoracja była dekoracją na profesjonalnej sesji. Dobierzcie jeszcze gadżety do zdjęć i macie gotową ciekawą atrakcję na imprezę! Zasypcie Wasze social media zdjęciami z najlepszego wieczoru panieńskiego, na jakim byłyście. Wasza przyszła panna młoda będzie oczarowana spektakularnym wyglądem miejsca, w którym będziecie imprezowały.
Wymiary:
  • 9 balonowych liter o wysokości ok. 35 cm po napompowaniu.

Produkty powiązane