Balony na panieński

Informacja

BALONY Girls Night Out Zwierzęcy Motyw 6szt

24h

Zestaw dekoracyjnych balonów, które stworzą klimat imprezy z pazurem. Eleganckie, a zarazem drapieżne dekoracje idealne będą na Wieczór Panieński.

Więcej szczegółów

10,98 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw dekoracyjnych balonów, które stworzą klimat imprezy z pazurem. Eleganckie, a zarazem drapieżne dekoracje idealne będą na Wieczór Panieński.

Opis:
  • Zestaw 6 balonów w 4 różnych wzorach. Dwa balony są białe i posiadają zdobienie w złote cętki. Kolejne dwa to białe balony z motywem czarnych pasów zebra. Jeden balon jest metalicznie złoty, a ostatni jest czarny z białym napisem Girls Night Out.
Zastosowanie:
  • Dekoracji na wieczorze panieńskim nigdy dość, a już z pewnością nie może zabraknąć na nim balonów z tematycznym, a zarazem kobiecym akcentem.
  • Balony, które tworzą zróżnicowany zestaw idealnie się wpiszą w klimat imprezy panieńskiej, zwłaszcza jeśli stawiacie na dekoracje i dodatki w kolorach bieli oraz czerni ze złotymi akcentami.
  • Obecnie zwierzęce wzory cieszą się wielką popularnością, bo przecież każda z kobiet ma coś w sobie z dzikiego kota. Balony w cętki i pasy sprawią, że impreza będzie miała drapieżny pazur. A czarny balon z napisem Girls Night Out uzupełni dekorację pod względem tego, z jakiej okazji odbywa się spotkanie.
  • Dekoracyjne balony możecie zaadaptować na wiele ciekawych sposobów. Najlepiej będą się prezentowały na patyczkach, tworząc balonowy bukiet. Stworzą niebywałą kompozycję dekoracji jeśli napełnicie je helem! Dryfujące w powietrzu balony będą wspaniałym dodatkiem dekoracyjnym, a także ciekawym tłem do pamiątkowych fotek z panieńskiego. Aby balony sprawiały wrażenie, że unoszą się nad ziemią, ale stale znajdują się na jednej wysokości koniecznie przywiążcie do nich wstążki i przymocujcie do dekoracyjnych ciężarków.
  • Balony możecie także zapleść w girlandę i wyróżnić nimi krzesło, na którym zasiądzie przyszła panna młoda.
Wymiary:
  • opakowanie zawiera 6 balonów,
  • średnica ok. 30 cm.

Produkty powiązane