Balony na panieński

Informacja

BALON w kształcie butelki szampana Cheers to You Gadżet na panieński

24h

Efektowne dekoracje to takie, na których widok przyszła panna młoda podskoczy z wrażenia! Różowe balony w kształcie butelki szampana z pewnością ją oczarują.

Więcej szczegółów

14,38 zł brutto

Więcej informacji

Efektowne dekoracje to takie, na których widok przyszła panna młoda podskoczy z wrażenia! Różowe balony w kształcie butelki szampana z pewnością ją oczarują.

Opis:
  • Balon foliowy, który można napełnić powietrzem lub helem. Ma oryginalny kształt, który przypomina butelkę z szampanem lub, jak kto woli prosecco. Oczywiście dekoracja ma różowy kolor, o różnej intensywności, w zależności od części butelki. Szyjka ma intensywniejszą barwę od pozostałej części, a to dlatego, że w miejscu, które na prawdziwym szampanie zajmuje etykieta, na balonie zajmie napis. Tworzy go hasło toastu  w języku angielskim: Cheers to you!
  • Napis na balonie oczywiście dedykowany jest dla przyszłej panny młodej, której toasty będziecie hucznie wznosić podczas wieczoru panieńskiego. Pod względem technicznym balon posiada specjalne wypustki, dzięki którym będziecie mogły go zamocować na różne sposoby. Na dole znajduje się zaczep do patyczka balonowego bądź do zawiązania wstążki, w przypadku gdy napełnicie go helem. Butelkę można także zawiesić jako dekorację wiszącą, np. część girlandy.
Zastosowanie:
  • Balon w kształcie butelki z szampanem doda charakteru dekoracjom imprezowym. Oryginalne kształty balonów i innych elementów, którymi zamierzycie uświetnić imprezę, sprawią, że nawet domówka będzie niesamowitym wydarzeniem. Za sprawą unoszącego się balona w kształcie różowej butelki możecie wyróżnić Waszą przyszłą pannę młodą, jeśli wybieracie się na podbój miasta.
  • Dzięki kilku miejscom na balonie, które umożliwiają przewiązanie go w różny sposób, idealnie się sprawdzi jako część większej konstrukcji balonowej. Ponadto będzie to również doskonały gadżet do Waszej sesji zdjęciowej. Butelka z napisem Cheers to you doda imprezowej aury pamiątkowym zdjęciom i relacjom w social media.
Wymiary:
  • po napompowaniu ok. 28 x 87 cm.

Produkty powiązane