Balony na panieński

Informacja

BALON foliowy butelka Bride to be Dekoracja na Panieński

"1-3 dni

Balon foliowy w kształcie butelki z napisem Bride to be. Do napompowania powietrzem i helem. W zestawie znajduje się słomka.

Więcej szczegółów

18,98 zł brutto

Więcej informacji

Balon foliowy w kształcie butelki z napisem Bride to be. Do napompowania powietrzem i helem. W zestawie znajduje się słomka. 

Ślub to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Warto jednak pamiętać o jeszcze jednym istotnym elemencie, który pozwala celebrować nadchodzące wyznanie miłości. Oczywiście mowa o niczym innym jak o wieczorze panieńskim. Jeśli jesteś odpowiedzialna za organizację tej ostatniej nocy wolności, zadbaj o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Urządzając przyjęcie, musisz pamiętać nie tylko o doborze idealnego miejsca, zaproszeniu gości, czy organizacji zabaw. Tutaj niezwykle ważne są również dekoracje. To właśnie dlatego przygotowaliśmy wyjątkowe balony, które uświetnią każde przyjęcie i podkreślą jego niestandardowy charakter.

Nowoczesne wieczory panieńskie organizowane są w klasycznych kolorach  bieli i pudrowego różu. Dekoracjami nawiązują do zabawy, ale również elegancji i niebywałego stylu. To właśnie dlatego propozycja, którą mamy, idealnie wkomponuje się w przygotowaną całość. Balon dostępny na naszej stronie internetowej swoim wyglądem nawiązuje do butelki szampana. Wykonaliśmy go we wspomnianym kolorze różu, który dopełniają malunki białych kwiatów oraz napis „Bride to be”. Produkt idealnie nadaje się na napompowania powietrzem lub helem, dzięki czemu stworzysz niebanalną kompozycję, która zaskoczy przyszłą żonę. Niech wasza impreza będzie iście szampańska, oczywiście z naszymi balonami!

Wymiary:
  • przed napompowaniem ok. 49.5 × 108.5 cm.
  • po napompowaniu ok. 36 × 98 cm.

Produkty powiązane