Balony na panieński

Informacja

BALON strój kąpielowy z napisem Bride Dekoracja na panieński latem

BALON strój kąpielowy z napisem Bride Dekoracja na panieński latem Zobacz większe

"1-3 dni

Balon foliowy w kształcie kostiumu jednoczęściowego to świetny dodatek na wieczór panieński!

Więcej szczegółów

12,50 zł brutto

Więcej informacji

Wieczór panieński latem? Na plaży, nad morzem, nad jeziorem lub po prostu w stylu beach party? Nie może więc zabraknąć tematycznych dekoracji. Balon foliowy w kształcie kostiumu jednoczęściowego będzie mega oryginalną dekoracją na imprezie, ale nie tylko. Sprawdzi się również jako ciekawy gadżet do zdjęć, a także jako atrybut panny młodej, ponieważ na balonie widnieje ozdobny napis Bride. Do balona dołączona jest słomka. Można go napełnić powietrzem lub helem.

Balon w kształcie stroju kąpielowego z napisem Bride to idealna dekoracja na letni wieczór panieński. Jego oryginalny design i wyrazisty napis sprawiają, że jest to wspaniały dodatek, który podkreśli wyjątkowość i radość tego niezapomnianego momentu.

Balon strój kąpielowy z napisem Bride może stanowić również wspaniały element do sesji zdjęciowej, tworząc niezapomniane i radosne wspomnienia z wieczoru panieńskiego. Ten balon jest świetnym dodatkiem na wieczór panieński organizowany latem. Można go wykorzystać jako ozdobę wnętrza, np. na ścianie czy drzwiach, lub jako dodatkową atrakcję na zewnątrz, np. w ogrodzie czy plaży. Jego oryginalny design przyciąga uwagę!


Wymiary:

  • po napompowaniu: 37 x 68 cm.

Produkty powiązane