Balony na panieński

Informacja

BALON ramka w kształcie serca

24h

Duży balon kontur w kształcie serca to imprezowy gadżet nie tylko na wieczór panieński.

Więcej szczegółów

14,98 zł brutto

Więcej informacji

Duży balon kontur w kształcie serca. Ma delikatnie różowy kolor. Balon można wykorzystać na wiele możliwości. Doskonale się sprawdzi jako gadżet do robienia zdjęć. Jako dekoracja wisząca, a także tło. To imprezowy gadżet nie tylko na wieczór panieński.

  • Balon rama serce ma jasno-różowy kolor, co nadaje mu subtelnego charakteru. Balonik jest pusty w środku, dzięki czemu można go wykorzystać na przykład podczas robienia pamiątkowych zdjęć. Może on pełnić również funkcję elementu składowego girlandy lub dodatku to foto budki. Balonowy kontur serca można także przytwierdzić do ściany, za miejscem, przy którym zasiądzie główna bohaterka imprezy. Nie tylko efektownie się on prezentuje, lecz jest również bardzo wytrzymały. Balonik na Wieczór Panieński można nadmuchać powietrzem lub helem, w zależności od indywidualnych potrzeb.
  • Organizując Wieczór Panieński przyjaciółki, siostry czy koleżanki, warto zadbać o okolicznościowe dekoracje podkreślające wyjątkowość tego wydarzenia. Na taką imprezę znakomicie nadaje się jedyny w swoim rodzaju balon ramka w kształcie serca. Taki balon w formie ramki w kształcie różowego serca z pewnością przypadnie do gustu każdej przyszłej Pannie Młodej. Wywoła uśmiech na jej twarzy. Zdjęcia na jego tle będą świetną pamiątką tej ostatniej imprezy w stanie wolnym. Balonik nadaje się również na inne okazje. Nic nie stoi na przeszkodzie, by użyć go podczas imprezy urodzinowej lub walentynkowej.
Wymiary:
  • po napompowaniu: ok. 73 x 72 cm.

Produkty powiązane