Balony na panieński

Informacja

BALON foliowy Muszelka Bride to be dekoracja na panieński

"1-3 dni

Balon foliowy w kształcie muszelki z napisem Bride to Be. Ciekawa dekoracja na wieczór panieński, gadżet do pamiątkowych zdjęć z imprezy.

Więcej szczegółów

13,48 zł brutto

Więcej informacji

Balon foliowy w kształcie muszelki z napisem Bride to Be. Ciekawa dekoracja na wieczór panieński, gadżet do pamiątkowych zdjęć z imprezy.

  • Nietuzinkowy balon dekoracyjny w kształcie muszelki, idealny na Wieczór Panieński w stylu Beach Party. Zdobią go pionowe, kremowe oraz różowe pasy, białe gwiazdki i złote kropeczki. Na środku znajduje się napis Bride to Be. W tłumaczeniu na język polski oznacza to Przyszła Panna Młoda. W dolnej części balonika, po obu jego stronach, widnieją elementy w kształcie półksiężyców. Balon można napełnić helem lub powietrzem. W zestawie znajduje się słomka ułatwiająca jego nadmuchanie.
  • Żaden Wieczór Panieński z prawdziwego zdarzenia nie obędzie się bez okolicznościowych dekoracji. Na taką okazję doskonale nadaje się foliowy balon w kształcie muszelki. Warto go wykorzystać podczas robienia pamiątkowych fotografii z przyjaciółkami. Balonową muszelkę można użyć na kilka różnych sposobów. Można go przywiązać do stołu lub krzesła, na którym będzie siedzieć główna uczestniczka imprezy. Równie dobrze będzie on wyglądał przytwierdzony do ściany lub unoszący się pod sufitem. Muszelka sprawdzi się również jako dekoracja podczas imprezy plenerowej, a zwłaszcza na piaszczystej plaży. Jeśli organizujecie imprezę panieńską latem to dekoracje, które wprowadzą wakacyjny vibe są doskonałym pomysłem.
Wymiary:
  • przed napompowaniem ok. 63 x 63.5 cm
  • po napompowaniu ok. 52 x 50 cm,

Produkty powiązane