Balony na panieński

Informacja

BALON foliowy Pierścionek MEGA DUŻY

24h

Balon w kształcie zaręczynowego pierścionka to doskonały dodatek na wieczór panieński - ożywi imprezę i będzie super dodatkiem do pamiątkowych zdjęć! 

Więcej szczegółów

18,98 zł brutto

Więcej informacji

Balon w kształcie zaręczynowego pierścionka to doskonały dodatek na wieczór panieński - ożywi imprezę i będzie super dodatkiem do pamiątkowych zdjęć! 

  • Okolicznościowy balon to znakomity sposób na udekorowanie przestrzeni, w której będzie się odbywał Wieczór Panieński. Podczas takiej imprezy świetnie sprawdzi się model w kształcie zaręczynowego pierścionka. Stanowi on połączenie modnego odcienia rose gold, z dodatkiem bieli, fioletu oraz czerwieni. W górnej części balonu widnieje element stanowiący nawiązanie do diamentu zdobiącego pierścionek znajdujący się na palcu przyszłej Panny Młodej. Dół ma natomiast formę obrączki z napisem She Said Yes, co w tłumaczeniu na polski oznacza: Powiedziała Tak. Taki balon nie tylko efektownie się prezentuje, lecz jest również wytrzymały. Przez długi czas unosi się w powietrzu, więc ze spokojem będzie Wam towarzyszył podczas trwania imprezy. W zależności od indywidualnych preferencji i potrzeb można go nadmuchać powietrzem lub helem.
  • Balon foliowy w kształcie pierścionka zaręczynowego z pewnością spodoba się każdej kobiecie wychodzącej wkrótce za mąż. Można go zaaranżować na kilka różnych sposobów. Pięknie będzie się on prezentował zarówno przytwierdzony do ściany nad miejscem, na którym zasiadać będzie główna bohaterka imprezy, jak i przywiązany do stołu czy krzesła lub unoszący się pod sufitem. Balon warto wykorzystać podczas robienia pamiątkowych zdjęć.
Wymiary:
  • po napompowaniu: ok. 41 x 72 cm.

Produkty powiązane