Banery na panieński, girlandy

Informacja

KURTYNA tło do zdjęć serduszka różowe złoto Dekoracja

24h

Imprezowa kurtyna z serduszek w kolorze różowego złota. Połyskująca z metalicznym efektem. Doskonała dekoracja i gadżet do zdjęć. 

Więcej szczegółów

26,98 zł brutto

Więcej informacji

Kurtyna do zdjęć w kształcie serduszek to idealny dodatek, który doda magii i romantyzmu każdemu wieczorowi panieńskiemu. Jeśli planujesz niezapomnianą imprezę dla przyszłej panny młodej, ta dekoracja będzie doskonałym uzupełnieniem.

Kurtyna jest w pięknym kolorze różowego złota. Tło z serduszkami idealnie sprawdzi się do robienia zdjęć. Dzięki prostemu montażowi, kurtyna tło do zdjęć jest łatwa do zawieszenia i demontażu. Możesz ją umieścić na ścianie, drzwiach lub w dowolnym miejscu, gdzie chcesz stworzyć wyjątkową przestrzeń do robienia zdjęć i zachwycić wszystkich uczestników wieczoru.

Ta dekoracja nie tylko nadaje się do wieczorów panieńskich, ale również do innych uroczystości, takich jak przyjęcia zaręczynowe czy romantyczne sesje zdjęciowe. Jest to idealny element dekoracyjny, który doda uroku i wyjątkowości każdemu wydarzeniu. Rozświetl swój wieczór panieński kurtyną z serduszek. Stwórz magiczną atmosferę i zachowaj piękne wspomnienia z tego wyjątkowego momentu.

Wymiary:
  • szerokość: 100 cm,
  • długość: ok. 245 cm.

Produkty powiązane