Banery na panieński, girlandy

Informacja

GIRLANDA Eukaliptus + drucik LED Dekoracja świetlna na imprezę

24h

Super pomysł na nowoczesną dekoracją. Połączenie stylu boho i nowoczesności. Girlanda z listkami eukaliptusa oraz świecący ciepłym światłem drucik led. 

Więcej szczegółów

53,98 zł brutto

Więcej informacji

Super pomysł na nowoczesną dekoracją. Połączenie stylu boho i nowoczesności. Girlanda z listkami eukaliptusa oraz świecący ciepłym światłem drucik led. Doskonały pomysł na stworzenie oryginalnych dekoracji na imprezę panieńską.

  • Motywy roślinne w aranżacjach imprezowych to od kilku lat prawdziwy hit i nic nie zapowiada, by to miało się zmienić. Girlanda przypomina gałązki eukaliptusa, którego liście mają szczególny zielono-szary kolor. Wplecione w girlandę lampki LED są ledwie zauważalne, ale po włączeniu ich sprawiają, że całość nabiera zupełnie nowego wymiaru. Choć girlanda jest imitacją eukaliptusa, to wiernie odzwierciedla jego wygląd i świetnie wpisuje się w trendy. Lampki zasilane są bateriami, co pozwala na stworzenie dekoracji w dowolnym miejscu, bez konieczności szukania kontaktu.
  • Girlanda przypominająca gałązki eukaliptusa oraz drucik LED pozwoli wyczarować nastrojową dekorację świetlną na dowolną imprezę. Wykorzystasz ją na wieczór panieński, ale z powodzeniem sprawdzi się też na sali weselnej. Niezależnie od tego, gdzie zostanie wykorzystana, z pewnością wprowadzi odpowiedni klimat i przyciągnie wzrok. To super pomysł na nowoczesną dekorację! Im więcej, tym lepiej. W tym przypadku girlanda świetnie zaprezentuje się samodzielnie, ale połączona w większą kompozycję stworzy efekt „wow”. Możesz umieścić je na ścianie lub stworzyć z nich efektowną ściankę do pamiątkowych zdjęć z dziewczynami. Co ważne, ta girlanda sprawdzi się nie tylko na wieczorze panieńskim. Po imprezie schowaj ją i wykorzystaj podczas dowolnego innego przyjęcia!
Wymiary:
  • długość ok. 2 m,
  • do użytku wewnętrznego,
  • zasilanie na  baterie 2 x AA (należy zakupić osobno),
  • napięcie znamionowe: 3V, moc znamionowa: 0.6W, moc żarówki: 0.03W.

Produkty powiązane