Bieżniki obrusy na panieński

Informacja

BIEŻNIK muślinowy zwiewna i delikatna dekoracja stołu 70cm x 5m

24h

Delikatny bieżnik z muślinu, wpasuje się w każdy rodzaj dekoracji stołowych. Doda uroku nie tylko nakryciom na wieczorze panieńskim, ale również na innych uroczystościach i spotkaniach.

Więcej szczegółów

73,98 zł brutto

Więcej informacji

Ten bieżnik muślinowy to subtelna ozdoba każdego stołu. Przy 70 cm szerokości i 5 metrach długości, zapewnia wystarczająco dużo materiału, aby tworzyć na stole płynne, naturalne fale lub eleganckie zwisy, które dodadzą charakteru każdej kompozycji stołowej.

Bieżnik w kolorze białym wprowadza do każdego wnętrza poczucie spokoju i świeżości. Jest to wybór, który doskonale współgra z naturalnymi elementami takimi jak drewno, kamień oraz żywe rośliny, tworząc spójną i przytulną atmosferę. Może być również tłem dla kolorowych naczyń, waz z kwiatami czy innych dekoracyjnych akcentów, podkreślając ich piękno bez przytłaczania. Jego delikatna struktura sprawia, że jest idealny na letnie przyjęcia w ogrodzie, pikniki, a także jako uzupełnienie dekoracji stołu wewnętrznego.

Praktyczność bieżnika muślinowego objawia się w jego łatwości w utrzymaniu. Materiał ten jest wytrzymały, a jednocześnie łatwy do prania, co gwarantuje, że bieżnik pozostanie piękny przez długie lata użytkowania. Idealny zarówno na codzienne, jak i na wyjątkowe okazje, muślinowy bieżnik stanie się niezbędnym elementem dekoracyjnym, który łatwo dopasuje się do zmieniających się potrzeb i trendów w aranżacji stołu.

Wymiary:
  • szerokość ok. 70 cm,
  • długość ok. 5 m.

Produkty powiązane