Boa, naszyjniki, szarfy

Informacja

SZARFA Gorączka Panieńskiej Nocy

24h

12,98 zł brutto

Więcej informacji

Różowa szarfa z Szalonym Dickim - idealna na zwariowany Wieczór Panieński! 

Opis:
  • szarfa wykonana została z delikatnej, lekko połyskującej satyny w kolorze intensywnego różu
  • na szarfie znajduje się grafika w czarnym kolorze przedstawiająca Szalonego Dickiego oraz napis "Gorączka Panieńskiej Nocy"
Zastosowanie:
  • szarfa to rewelacyjny gadżet, który wyróżni Pannę Młodą spośród innych uczestniczek wieczoru panieńskiego
  • po zabawie szarfa może stać się świetną pamiątką szalonej nocy 
Wymiary:
  • długość ok. 75 cm

Różowa szarfa z napisem

Wieczór panieński wymaga odpowiedniej oprawy. Ważne są na nim różnego rodzaju gadżety. Do tego przyszła Panna Młoda powinna tego dnia czuć się naprawdę wyróżniona. Dlatego świetnym pomysłem jest wybranie dla niej rzeczy, która na to pozwoli.


Różowa szarfa na wieczór panieński

Tego rodzaju gadżet spodoba się na pewno każdej dziewczynie, bo jest zabawny, a zarazem podkreśla z czyjego powodu wieczór panieński został zorganizowany. Ten szalony czas powinien mieć zawsze odpowiednią oprawę i szarfa z napisem jest na pewno jednym z jej najważniejszych elementów. Przyszła Panna Młoda w swojej różowej szarfie będzie wyróżniać się najbardziej wtedy, kiedy jej koleżanki będą w posiadaniu szarf o innej barwie. Cena szarfy to zaledwie kilkanaście złotych, a może ona sprawić, że przyszła Panna Młoda poczuje przedsmak najbardziej wyjątkowego dnia w swoim życiu - będąc dzięki niej w centrum zainteresowania. Do tego różowa szarfa będzie naprawdę ciekawym uzupełnieniem każdej kreacji, a po wieczorze panieńskim będzie o nim przypominać - jako pamiątka na długie lata.

Produkty powiązane