Boa, naszyjniki, szarfy

Informacja

SZARFA z napisem Wieczór Panieński w kolorze różowego złota

24h

Biała szarfa to piękny dodatek na Wieczór Panieński!

Więcej szczegółów

14,98 zł brutto

Więcej informacji

Biała szarfa to piękny dodatek na Wieczór Panieński! 

  • Żaden Wieczór Panieński nie może się obyć bez tematycznych dekoracji i gadżetów. Dzięki nim każda przyszła Panna Młoda poczuje się wyjątkowo. By nikt nie miał wątpliwości, kto jest główną bohaterką imprezy, warto podarować jej okolicznościową szarfę. To doskonały sposób na wyróżnienie bawiącej się po raz ostatni jako panna kobiety. Szarfa została wyprodukowana z wysokiej jakości, odpornej na uszkodzenia, przyjemnej w dotyku, lekko połyskującej satyny w kolorze białym. Zdobi ją napisany elegancką, stylizowaną czcionką napis Wieczór Panieński w modnym kolorze rose gold, czyli różowego złota. Szarfa ma długość 160 cm. Jest łatwa w zakładaniu i zdejmowaniu. Pięknie prezentuje się na każdej sylwetce.
  • Taka szarfa to świetna propozycja na każdy Wieczór Panieński, bez względu na to, gdzie będzie się odbywał. Wkładając ją, przyszła Panna Młoda skutecznie wyróżni się z tłumu i będzie przykuwać spojrzenia spotykanych podczas tego wyjątkowego wieczoru osób. Przez całą noc będzie się znajdować w centrum zainteresowania. Taką szarfę można wykorzystać podczas sesji zdjęciowej. Po zakończonej zabawie warto ją zachować, by przypominała o wydarzeniach z tego szalonego wieczoru. W naszej ofercie dostępne są także inne gadżety na Wieczór Panieński, takie jak opaski na głowę, baloniki czy kubeczki.
Wymiary:
  • długość ok. 160 cm.

Różowa szarfa z napisem

Wieczór panieński wymaga odpowiedniej oprawy. Ważne są na nim różnego rodzaju gadżety. Do tego przyszła Panna Młoda powinna tego dnia czuć się naprawdę wyróżniona. Dlatego świetnym pomysłem jest wybranie dla niej rzeczy, która na to pozwoli.


Różowa szarfa na wieczór panieński

Tego rodzaju gadżet spodoba się na pewno każdej dziewczynie, bo jest zabawny, a zarazem podkreśla z czyjego powodu wieczór panieński został zorganizowany. Ten szalony czas powinien mieć zawsze odpowiednią oprawę i szarfa z napisem jest na pewno jednym z jej najważniejszych elementów. Przyszła Panna Młoda w swojej różowej szarfie będzie wyróżniać się najbardziej wtedy, kiedy jej koleżanki będą w posiadaniu szarf o innej barwie. Cena szarfy to zaledwie kilkanaście złotych, a może ona sprawić, że przyszła Panna Młoda poczuje przedsmak najbardziej wyjątkowego dnia w swoim życiu - będąc dzięki niej w centrum zainteresowania. Do tego różowa szarfa będzie naprawdę ciekawym uzupełnieniem każdej kreacji, a po wieczorze panieńskim będzie o nim przypominać - jako pamiątka na długie lata.

Produkty powiązane