Boa, naszyjniki, szarfy

Informacja

SZARFY na panieński Bride to be i Bridesmaid 6szt

24h

Zestaw szarf papierowych na wieczór panieński. Idealny dodatek dla przyszłej Panny Młodej i jej dziewczyn!

Więcej szczegółów

90,98 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw szarf papierowych na wieczór panieński. Idealny dodatek dla przyszłej Panny Młodej i jej dziewczyn!

Szarfy papierowe w zestawie 6 sztuk. Jedna z szarf jest w białym kolorze, z kwiatowym wzorem i ma metalizowany napis w modnym odcieniu różowego złota. Natomiast pozostałe szarfy są jasnoróżowe z białymi napisami. 

Szarfa będzie świetnym gadżetem, który wyróżni Pannę Młodą spośród innych uczestniczek wieczoru panieńskiego. Idealny dodatek do pamiątkowych zdjęć podczas wieczoru panieńskiego. Po zabawie będzie można zatrzymać ją na pamiątkę. 

Wymiary:
  • szerokość ok. 9,5 cm, długość ok. 76 cm.

Różowa szarfa - nieodłączny element wieczoru panieńskiego

Różowa szarfa przyszła panna młoda na wieczór panieński to gadżet, bez którego nie może odbyć się żadna impreza żegnająca stan panieński. Jest dodatkiem, który obowiązkowo musi mieć na sobie przyszła panna młoda, mając okazję na wyróżnienie się z grona swoich przyjaciółek. Szarfa koloru białego jest wykonana z połyskliwego, solidnie szytego materiału - satyny. Jest on odporny na uszkodzenia, dzięki czemu szarfa będzie wyglądała nienagannie po całej nocy zabawy. Wyraźny napis na szarfie posiada różowe litery, dzięki czemu jest wyraźny i dobrze czytelny. Po udanej zabawie w czasie wieczoru panieńskiego szarfę warto zachować na pamiątkę panieńskich czasów.


Gadżet, którego nie może zabraknąć

Szarfa na wieczór panieński ma 76 cm długości i 9,5 cm szerokości. Uniwersalny rozmiar pasuje na każdą przyszłą pannę młodą. Sklep internetowy oferuje szarfę, gwarantując szybką dostawę realizowaną w ciągu 24 godzin od zakupu.