Boa, naszyjniki, szarfy

Informacja

SZARFA Panna Młoda napis w kolorze różowego złota

24h

Urocza, satynowa szarfa będzie wspaniałym dodatkiem dla bohaterki wieczoru panieńskiego!

Więcej szczegółów

14,98 zł brutto

Więcej informacji

Urocza, satynowa szarfa będzie wspaniałym dodatkiem dla bohaterki wieczoru panieńskiego!

  • Szarfa dla przyszłej panny młodej jest z wysokiej jakości, wytrzymałej, przyjemnej w dotyku oraz lekko połyskującej satyny w białym kolorze. Jej długość to 160 cm, dzięki czemu można ją swobodnie dopasować do sylwetki. Jest ona bardzo wygodna w noszeniu. Szarfę zdobi duży, rzucający się w oczy napis Panna Młoda w modnym odcieniu różowego złota. Pomiędzy wyrazami znajduje się nadruk przedstawiający pierścionek z brylantem. Wieczór Panieński to jedyna taka impreza w damskim gronie. By na długi czas zapadła ona w pamięci przyszłej Panny Młodej, warto zaopatrzyć się w tematyczne dekoracje i dodatki, które uczynią ten wieczór, wyjątkowym. By nikt nie miał wątpliwości, kto jest główną bohaterką przyjęcia, warto założyć jej okolicznościową szarfę.
  • Dzięki szarfie każda przyszła Panna Młoda poczuje się wyjątkowo. Będzie ona przykuwała spojrzenia osób spotykanych w drodze na imprezę oraz w jej trakcie. Szarfę można wykorzystać podczas okolicznościowej sesji zdjęciowej. Będzie się pięknie prezentowała na fotografiach. Po zakończonym Wieczorze Panieńskim warto ją zatrzymać na pamiątkę. W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są także inne tematyczne dekoracje, które świetnie sprawdzą się podczas takiej imprezy. Są to między innymi balony, serwetki, talerzyki czy kubeczki.
Wymiary:
  • długość ok. 160 cm.


Szarfa dla przyszłej Panny Młodej

Szarfa dla przyszłej Panny Młodej to powszechny, a zarazem jak potrzebny dodatek na wieczorze panieńskim. Panna Młoda zakładając ją, czuje się wyróżniona, a idąc ulicą, wszyscy wiedzą, że to ona dziś jest gwiazdą imprezy wraz ze swoimi przyjaciółkami. Wieczór panieński powinien być huczny i wesoły, a czarna szarfa i naszyjnik dla Panny Młodej na pewno spełnią to zadanie!


Szarfa przyszła Panna Młoda

Najpopularniejszym dodatkiem dla przyszłej Panny Młodej są szarfy, różnorako zdobione, zazwyczaj w kolorach różowym, czarnym i białym. Stworzone są z delikatnej, połyskującej satyny i pomimo samego charakteru imprezy, dodają Pannie Młodej elegancji i uroku. Dzięki temu skromnemu detalowi będzie czuła się jak szanowana księżniczka, do której należy noc wieczoru panieńskiego. Oprócz szarfy dla Panny Młodej, w naszym sklepie dysponujemy również dodatkami dla koleżanek, świętującej z nią wieczór panieński. Dzięki dodatkom ten wieczór przejdzie do historii, a wspomnienia, jakie po nim pozostaną, będą bezcenne.

Produkty powiązane