Dekoracje na Walentynki

Informacja

GIRLANDA balonowa Serce tło do zdjęć dekoracja na panieński 166x160cm

"1-3 dni

Chcesz, aby wieczór panieński zapadł w pamięci przyszłej panny młodej jak najmocniej? W takim razie, organizując tę wyjątkową imprezę, koniecznie postaw na odpowiednie dekoracje. Doskonałym wyborem może być girlanda balonowa w kształcie serca, która idealnie wpisuje się w charakter tej imprezy i może mieć nie tylko dekoracyjne zastosowanie.

Więcej szczegółów

112,98 zł brutto

Więcej informacji

Chcesz, aby wieczór panieński zapadł w pamięci przyszłej panny młodej jak najmocniej? W takim razie, organizując tę wyjątkową imprezę, koniecznie postaw na odpowiednie dekoracje. Doskonałym wyborem może być girlanda balonowa w kształcie serca, która idealnie wpisuje się w charakter tej imprezy i może mieć nie tylko dekoracyjne zastosowanie.

Opis:
  • Girlanda balonowa w kształcie serca dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych do wyboru. Taka dekoracja na wieczór panieński ozdobi z pewnością ścianę i będzie pięknym tłem do pamiątkowych zdjęć. Jest to sporej wielkości ozdoba o wysokości 160 cm, dlatego koniecznie należy zawiesić ją wysoko. Girlanda balonowa w kształcie serca przeznaczona jest do samodzielnego złożenia. Składa się z kilkudziesięciu balonów, które stworzą ów kształt. Można wybrać wersję kolorystyczną biało-złotą, różowo-złotą, albo czerwoną. 

Zastosowanie:
  • Girlanda z balonów na wieczór panieński to elegancka dekoracja do wynajętej sali. Gdy wieczór panieński organizowany jest w mieszkaniu, także warto zadbać o efektowne dekoracje i tu girlanda doskonale się sprawdzi. Warto podkreślić, że może być ona także elementem zabawy w trakcie wieczoru panieńskiego. Wystarczy balony wypełnić karteczkami z życzeniami czy zadaniami i każdą uczestniczkę zaopatrzyć w szpilkę. Mogą w nich znaleźć się także zadania tylko dla panny młodej. W ten sposób zabawa zostanie urozmaicona. Oczywiście girlanda może być też tylko i aż piękną dekoracją i w takiej sytuacji będzie eleganckim tłem do wykonania zdjęć w czasie wieczoru panieńskiego. 

Wymiary:
  • po złożeniu ok. 166 cm x 160 cm.

Produkty powiązane