Dekoracje na Walentynki

Informacja

DEKORACJE do muffinek Czerwone serduszka

"1-3 dni

Pikery do dekoracji muffinek, tortu na wieczór panieński, walentynki, ślub! Dekoracja jest w kształcie czerwonych serduszek.

Więcej szczegółów

12,48 zł brutto

Więcej informacji

Pikery w kształcie czerwonych serduszek do dekoracji muffinek lub tortu to efektowna dekoracja na różne okazje. Możesz wykorzystać je na wieczór panieński, walentynki czy nawet na ślub bądź rocznicę. Możliwości jest wiele, ale niezależnie od tego, jak zostaną wykorzystane, zrobią świetne wrażenie na gościach. Docenisz je także za łatwość, z jaką odmieniają oblicze każdego wypieku!

Te pikery stanowią proste, ale bardzo szykowne rozwiązanie. Są wyraziste, a przez to szybko pozwolą osiągnąć zamierzony rezultat. Każda ozdoba jest osadzona na długiej wykałaczce i jest bardzo lekka. Dzięki temu bez problemu można stabilnie umieścić ozdobę zarówno w dużym torcie, jak i w małej babeczce. Na końcu każdego pikera znajduje się kształtne serduszko w przyjemnym czerwonym odcieniu. Zestaw obejmuje aż 6 sztuk, które możesz równie dobrze skomponować z innymi pikerami.

Dekoracje do muffinek i ciast w postaci czerwonych serduszek są szalenie uniwersalne. Nadają się na każdą okazję, w której motywem przewodnim jest miłość. Możesz je wykorzystać zarówno podczas skromniejszych uroczystości, jak i wielkiej imprezy. Wystarczy, że wybierzesz kilka kompletów, aby stworzyć efektowną kompozycję. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś na walentynki bądź rocznicę ślubu, ta pomysłowa ozdoba stanowi absolutne must have!

Wymiary:
  • wysokość ok. 11 cm,
  • 1 opakowanie liczy 6 sztuk serduszek.

Produkty powiązane