Informacja

ROZETY papierowe FUKSJA 3szt

ROZETKI z papieru 3 szt. Zobacz większe

"1-3 dni

15,98 zł brutto

Więcej informacji

Śliczne rozetki będą wspaniałą ozdobą na wieczorze panieńskim!

Opis:
  • papierowe rozety wykonane zostały w trzech różnych rozmiarach, największe rozetki przyozdobione są delikatnymi kropeczkami, średnie dwukolorowymi paseczkami, a najmniejsze są gładkie
Zastosowanie:
  • rozetki można rozwiesić na ścianach lub pod sufitem
  • dekoracje występują w różnych kolorach, dzięki czemu można stworzyć świetny efekt bogactwa barw
Wymiary:
  • średnica: 40 cm, 32 cm i 23 cm

Rozetki papierowe

Urocze rozetki ozdobne będą niezastąpione podczas ważnych dla nas imprez i przyjęć. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę, jeśli poszukujemy niebanalnych dekoracji na wieczór panieński, ale nie tylko. Przedstawiany produkt został wykonany z solidnego oraz wytrzymałego papieru. Z pewnością będzie mógł zostać wykorzystany więcej niż jeden raz. Jest to więc inwestycja, która bardzo się opłaca. Nie trzeba obawiać się o rozdarcia materiału, czy też inne uszkodzenia mechaniczne.


Efektowna dekoracja ścian

Proponowane rozetki papierowe występują w trzech różnych rozmiarach. Różnią się one między sobą również wzornictwem. Największe rozety są w kropki, a średni w paski. Najmniejsze produkty utrzymane są w jednolitym kolorze. Wspólnie tworzą nieprzeciętną kompozycję, która będzie stanowić unikatową dekorację ścian. Ozdoby można powiesić również pod sufitem, więc wszystko zależy od osobistej koncepcji. Dzięki nim pomieszczenie zyska imprezowego charakteru. Nasz sklep gwarantuje rozetki o podwyższonej jakości, które dostępne są w korzystnych cenach.

Produkty powiązane