Dekoracje sali na 18 urodziny

Informacja

BALONY czarne ze złotym zdobieniem na 18 urodziny 8szt

24h

Chciałbyś nadać swojej imprezie z okazji 18 urodzin niepowtarzalny blask i magię? Nasze balony dekoracyjne spełnią Twoje marzenia o wyjątkowej i pamiętnej dekoracji.

Więcej szczegółów

12,98 zł brutto

5,98 zł za 1 opakowanie zawierające 6 balonów

Więcej informacji

Chciałbyś nadać swojej imprezie z okazji 18 urodzin niepowtarzalny blask i magię? Nasze balony dekoracyjne spełnią Twoje marzenia o wyjątkowej i pamiętnej dekoracji.

  • Zestaw balonów składa się z czarnych balonów, które są doskonałym tłem dla wyrazistej, złotej liczby 18 umieszczonej na środku. Dodatkowo balony są ozdobione kropkami i kreskami, które tworzą efekt iskierek zimnych ogni. Ta subtelna, ale efektowna dekoracja doda imprezie niezwykłego uroku i elegancji. Balony przyciągają wzrok, przypominając o wyjątkowości tej chwili. Można je łatwo napompować powietrzem lub helem, a następnie umieścić w dowolnym miejscu, aby stworzyć magiczną przestrzeń.
  • Balony z tematycznym nadrukiem nie tylko będą doskonałym dodatkiem do sali imprezowej, ale także fantastycznym tłem do zdjęć, które będą przypominały o niezapomnianych chwilach spędzonych na tej wyjątkowej urodzinowej celebracji. Twórz wspomnienia i uchwyć te magiczne chwile wraz z tematycznymi dekoracjami na imprezę. W opakowaniu znajduje się 8 balonów, co umożliwia stworzenie wspaniałej dekoracji. Łącząc je z gładkimi, złotymi balonami możesz stworzyć dużo większą kompozycję w łatwy i tani sposób. Lateksowe balony w modnych kolorach idealnie dopełnią całą aranżację, zwłaszcza gdy postawisz na złoto-czarne dekoracje sali i stołu.

Wymiary:
  • średnica: 23 cm,
  • opakowanie zawiera 8 balonów.

Produkty powiązane