Dekoracje stołu na Panieński

Informacja

WIZYTÓWKI winietki na stół kształt butelki dekoracja na panieński 6szt

"1-3 dni

Efektowna dekoracja stołu w postaci wizytówek papierowych w różowym kolorze. Na winietkach znajduje się złote zdobienie oraz frędzle.

Więcej szczegółów

8,98 zł brutto

Więcej informacji

Efektowna dekoracja stołu w postaci wizytówek papierowych w różowym kolorze. Na winietkach znajduje się złote zdobienie oraz frędzle.

Zanim przyszła panna młoda powie sakramentalne „TAK”, czeka ją jeszcze jedna, niezwykle ważna impreza. Oczywiście mówimy o wieczorze panieńskim. Ta ostatnia noc wolności wymaga specjalnej oprawy. Wraz z koleżankami szykujecie przyjęcie dla swojej przyjaciółki? Zadbajcie o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki temu przyjęcie wypadnie fantastycznie, a wasza kupela będzie wam wdzięczna za przygotowanie tak idealnego wieczoru. Obecnie dekoracje podczas wieczoru panieńskiego przybierają nieco bardziej stonowany i elegancki ton. Zapomnij o gadżetach nawiązujących do wizerunku mężczyzny i postaw na klasykę, która z pewnością przyszłej żonie przypadnie do gustu.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz produkt, który dopełni każde przyjęcie. Gustowne winietki to element, który musi pojawić się na waszym stole. Te przygotowaliśmy ze wzmocnionej tektury, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na ewentualne zachlapania. Proponowany przez nas gadżet ma formę klasycznej butelki w kolorze różowym z delikatnym obramowaniem w kolorze różowego złota. Charakterystycznym elementem jest dołączony złoty frędzel, który doskonale dopełnia całość i nadaje ozdobie niebywałe elegancji. Wykorzystaj wizytówki, kładąc je na każdym talerzu. Z powodzeniem możesz umieścić na nich imię każdej z uczestniczek wydarzenia. Niech ta noc zapadnie wam wszystkim w pamięci.

Wymiary:
  • Butelka ok. 3,5 × 10 cm, butelka z frędzlem ok. 3,5 × 16 cm.
  • 1 op. / 6 szt.

Produkty powiązane