Dekoracje stołu na Panieński

Informacja

STOJAK w kształcie serca na donuty i pączki

24h

Dekoracyjne gadżety na wieczór panieński pomogą Wam urządzić niezapomnianą imprezę! Postawcie na nowoczesne i oryginalne dekoracje. Słodki barek? Nie może zabraknąć więc donutów czy słodkich gniazdek. Możecie zamiast na talerzach, zaserwować przekąski na specjalnym drewnianym stojaku. 

Więcej szczegółów

179,98 zł brutto

Więcej informacji

Słodki barek to miejsce, które przyciąga tłumy gości na każdym przyjęciu. Trudno się dziwić — kto oprze się pysznym i pięknie udekorowanym słodkościom? Candy bar to modny sposób podania słodkiego poczęstunku, a dobrze zaaranżowany będzie efektowną ozdobą każdego przyjęcia. Organizujesz wieczór panieński i chcesz urządzić słodki barek? Polecamy nasz oryginalny stojak na donuty! To praktyczna i niezwykle dekoracyjna metoda na podanie słodkich pączków oraz wszystkich innych wypieków z dziurką. Doskonale sprawdzi się nie tylko na wieczorze panieńskim, ale również na weselu, przyjęciu urodzinowym czy roczku dziecka.

Candy bar to gorący trend branży eventowej i ślubnej. Planując słodki barek, warto uwzględnić efektowne dekoracje i ozdoby. Ciekawym pomysłem jest stojak na donuty. Ma on postać tablicy z poprzecznie zamontowanymi uchwytami, na których wiesza się donuty, słodkie gniazdka i inne słodkości z dziurką. Ta ścianka na pączki i donuty idealnie sprawdzi się jako forma podania słodkiego poczęstunku na wieczorze panieńskim czy weselu, a także wielu innych okazjach. Stojak w kształcie serca na donuty to praktyczny i efektowny gadżet do serwowania słodkich przekąsek, który zachwyci wszystkich gości!

Kształt serca i wygrawerowany napis Sweet love idealnie podkreślą wesołą atmosferę spotkania i wprowadzają pozytywną energię. Ta urocza ścianka na donuty w całości wykonana jest z drewna. Dzięki prostej i stabilnej konstrukcji stanowi oryginalną alternatywę dla klasycznych talerzy, półmisków i pater. Stojak na pączki i donuty wykonany ze sklejki drewnianej idealnie wpisuje się w obecne eko-trendy. Ma on jeszcze jedną dużą zaletę — jest wielorazowy! Z powodzeniem posłuży ci na kilku różnych przyjęciach. Ścianka w kształcie serca na donuty i pączki jest łatwa do złożenia i utrzymania w czystości. Stojak na pączki jest praktycznym pomysłem, który urozmaici stół z przekąskami i wzbogaci aranżację imprezy. 


Wymiary:

  • szerokość ok. 65 cm, wysokość ok. 59 cm,
  • 18 haczyków do samodzielnego zamontowania.

Produkty powiązane