Dekoracje tortu na 18 urodziny

Informacja

TOPPER na tort drewniany z napisem Sto Lat

"1-3 dni

Drewniany topper na tort z napisem: sto lat

Więcej szczegółów

13,98 zł brutto

Więcej informacji

Topper na tort drewniany z napisem "Sto Lat" to uroczy dodatek, który sprawi, że każdy wypiek stanie się wyjątkowy. Ten dekoracyjny element jest do umieszczenia na wierzchu tortu i stanowi doskonałą ozdobę, która doda mu uroku i urodzinowego charakteru. Jest idealnym dodatkiem na różne uroczystości, takie jak urodziny, jubileusze, czy świętowanie ważnych momentów w życiu.

  • Topper na tort drewniany "Sto Lat" prezentuje się niezwykle efektownie. Wykonany jest z drewna, ma piękny naturalny wygląd, który pasuje do różnych stylów i tematów dekoracyjnych. Dzięki solidnej konstrukcji topper jest trwały i niezwykle stabilny, co sprawia, że doskonale utrzymuje się na wierzchu ciasta. Jego rozmiar jest odpowiedni, aby skupić uwagę i dodać wyjątkowego charakteru każdemu wypiekowi, choć zdecydowanie najlepiej zaprezentuje się na torcie.
  • Drewniany topper na tort to doskonały sposób, aby wprowadzić efektowny akcent, który podkreśli charakter okazji. Dzięki solidnemu drewnianemu wykonaniu topper jest wielokrotnego użytku, więc można go wykorzystywać przy różnych okolicznościach. Ponadto jego elegancki wygląd sprawia, że stanowi piękną pamiątkę z danej uroczystości. To doskonały sposób na uczczenie jubileuszu czy urodzin.
Wymiary:
  • 15,5 x 14 cm.

Produkty powiązane