Dekoracje tortu na 18 urodziny

Informacja

TOPPER na tort urodzinowy liczba 18 w złotym kolorze

24h

Topper w złotym kolorze w postaci liczby 18. 

Więcej szczegółów

12,48 zł brutto

Więcej informacji

Nawet zwykły tort kupiony w cukierni na ostatnią chwilę może stać się tematycznie dopasowanym elementem na przyjęciu z okazji osiemnastki. Ten topper na tort urodzinowy zapewni Ci właśnie taki efekt. Cyfra umieszczona na długiej nóżce jest widoczna z daleka, a jej kolor i połyskująca powierzchnia doskonale wpisują się w atmosferę imprezy. To wspaniały dodatek, którego nie powinno zabraknąć na przyjęciu u dziewczyny i u chłopaka.

Prosty topper na drewnianej nóżce służy do dekoracji wypieków. Za sprawą długiego, cienkiego patyczka, możesz umieścić ozdobę w torcie lub innym cieście bez uszkadzania jego struktury. Na końcu znajduje się liczba 18 o fantazyjnym kształcie. Całość jest sztywna i trwała, dzięki czemu z pewnością zachowa swój atrakcyjny wygląd przez całą imprezę.

Każdy detal ma wielkie znaczenie podczas organizacji przyjęcia z okazji osiemnastych urodzin. Ten topper na tort z liczbą 18 zdecydowanie sprawdzi się w tej roli. Pomoże udekorować ciasto i uczyni z niego jeszcze większą atrakcję! Ma uniwersalny design, który przyciąga wzrok i robi doskonałe wrażenie. Zadbaliśmy również o jakość wykonania. Dzięki temu całość jest trwała i zachowuje swój fason nawet po kilku godzinach.
Wymiary:
  • Wysokość ok. 21 cm.