Dekoracje tortu na 18 urodziny

Informacja

ŚWIECZKI urodzinowe napis Happy Birthday 13szt

"1-3 dni

Świeczki urodzinowe w postaci napisu: Happy Birthday.

Więcej szczegółów

13,58 zł brutto

Więcej informacji

Świeczki urodzinowe tworzące napis Happy Birthday to must have na tego typu imprezie. Są niesamowicie uniwersalne, dlatego z powodzeniem wykorzystasz je zarówno na przyjęciu u chłopaka, jak i u dziewczyny. To wspaniały wybór dla dziecka, ale i dorosła osoba ucieszy się z takiej dekoracji. Nie może jej zabraknąć!

Dekoracja składa się z 13 sztuk świeczek w postaci liter do ułożenia w hasło Happy Birthday. Każda ze świeczek znajduje się na długim patyczku, dzięki czemu łatwo można umieścić je na torcie lub na innym wypieku. Świeczki mają kształty drukowanych liter i kolor złoty z brokatowym wykończeniem. To sprawia, że doskonale prezentują się na torcie urodzinowym dla każdej osoby i znakomicie wpisują się w atmosferę sprzyjającą wspólnemu świętowaniu.

Z tymi świeczkami nawet zwykły tort nabierze odświętnego uroku. Umieszczone na jego powierzchni na pewno przyciągną wzrok każdego gościa, ale największe show zrobią, gdy je zapalisz. Będą wspaniale wyglądać, a ich zdmuchnięcie będzie dla jubilata niemałym wyzwaniem! To prosty sposób, aby sprawić, że wniesienie tortu stało się dodatkową atrakcją wieczoru. Pozwoli podkreślić znaczenie osoby, która obchodzi urodziny i sprawi, że poczuje się ona wyjątkowo. Organizujesz imprezę urodzinową? Koniecznie sprawdź też inne dekoracje dostępne w naszej ofercie!

Wymiary:
  • wysokość ok. 2,5 cm,
  • 1 op. / 13 szt.