Gadżety do zabawnych zdjęć na Panieński

Informacja

OKULARY gwiazdy z napisami na szkiełkach Gadżet na Wieczór Panieński

"1-3 dni

Jeśli szukasz dodatku, który pozwoli Ci na prawdziwe zabłyśnięcie jak prawdziwa gwiazda na najważniejszym wydarzeniu przed ślubem – wieczorze panieńskim, to te okulary są dla Ciebie! Okulary w kształcie olśniewających gwiazdek dostępne są w dwóch eleganckich wersjach kolorystycznych – złotej i srebrnej. 

Więcej szczegółów

21,98 zł brutto

Więcej informacji

Oto okulary, które w dosłowny sposób pozwolą Ci zabłysnąć jak prawdziwa gwiazda na najważniejszym przedślubnym wydarzeniu – wieczorze panieńskim! Stanowią fantastyczny rekwizyt do sesji zdjęciowej, pozwalając na uwiecznienie niezapomnianych wspomnień z tego wspaniałego dnia w oryginalny i kreatywny sposób.

Okulary w kształcie błyszczących gwiazdek dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – złotej i srebrnej. To nie tylko modny dodatek, ale także świetny sposób na dodać blasku i elegancji Twojej stylizacji. Wybierz napis, który najlepiej oddaje Twoją rolę w wieczorze panieńskim: "Wieczór Panieński", "Panna Młoda" czy "Bride Squad".

Te okulary to znacznie więcej niż tylko modny dodatek. Ich lekkość, wygoda i trwałość sprawiają, że są idealne na szaloną imprezę! Wyjątkowy kształt gwiazdek i możliwość wyboru koloru oprawek sprawiają, że te okulary z pewnością przyciągną uwagę. Twórz niezapomniane chwile ze znajomymi, korzystając z tych okularów jako rekwizytu. Stanowią również doskonały prezent dla przyszłej panny młodej lub jej druhen.

Wymiary:
  • szerokość oprawki: 14 cm, wysokość oprawki: 6 cm, długość zausznika 14 cm

Produkty powiązane