Gadżety do zabawnych zdjęć na Panieński

Informacja

TABLICZKI do śmiesznych fotek 10 napisów!

24h

10,98 zł brutto

Więcej informacji

Modne tabliczki do zdjęć to gadżet, który rozkręci każdą babską imprezę i zapewni Wam super fotki z wieczoru panieńskiego!

Opis:

  • zestaw dwustronnych tabliczek z wesołymi napisami

  • cena obejmuje same tabliczki bez patyczków

Zastosowanie:

  • super gadżet na wieczór panieński, który rozkręci imprezę i pozwoli Wam na zrobienhie śmiesznych zdjęć pamiątkowych

  • kolorowe, śmieszne zdjęcia to super pamiątka na długie lata!

Wymiary:

  • rozmiar jednej tabliczki: A5


Zabawne tabliczki na wieczór panieński

Wieczór panieński zdarza się tylko raz w życiu i bez wątpienia powinien być najbardziej szalonym wieczorem w całym życiu przyszłej Panny Młodej. Organizacja wieczoru powinna być łatwa i przyjemna dla druhen i przyjaciółek Panny Młodej, ponieważ opcji do wyboru jest bez liku!


Zabawne tabliczki na wieczór panieński z napisami

Różnorodność organizowanych wieczorów panieńskich zdumiewa, a każdy łączy tylko jedno-radość z ostatnich chwil wolności Panny Młodej, szaleństwo i pozytywne nastawienie. Nieważne czy wieczór organizowany jest w górach, nad morzem czy w pięciogwiazdkowym hotelu, liczy się dokumentacja tego wieczoru i wspomnienia jakie po nim pozostaną! Gadżetami polecanymi na ten dzień są śmieszne tabliczki do fotek na panieński, które można wykorzystać przy robieniu śmiesznych zdjęć. Przyszła Panna Młoda powinna się czuć tego wieczoru wyjątkowa, a niepowtarzalne, oryginalne tabliczki tylko jej w tym pomogą. Oryginalne zdjęcia, które powstaną tego wieczoru, warte są każdego poświęcenia, a w tym przypadku cena ich organizacji jest niewielka.

Produkty powiązane