Gadżety na kawalerski

Informacja

KUFEL do Piwa Na Wieczór Kawalerski Ekipa Pana Młodego

Kufel szklany do piwa to idealny gadżet na wieczór kawalerski dla ekipy Pana Młodego. Zobacz większe

1-7 dni

Kufel do piwa na wieczór kawalerski Ekipa Pana Młodego będzie doskonałym dodatkiem na tę szczególną noc. Taki gadżet na pewno spodoba się każdemu przyszłemu żonkosiowi. W końcu w jakimś sensie wkracza na nową drogę życia. To pamiątka po życiu, które zostawia za sobą. Bez wątpienia po ślubie spotkania z kumplami nie będą już tak częste.

Więcej szczegółów

49,98 zł brutto

Więcej informacji

Kufel do piwa na wieczór kawalerski Ekipa Pana Młodego będzie doskonałym dodatkiem na tę szczególną noc. Taki gadżet na pewno spodoba się każdemu przyszłemu żonkosiowi. W końcu w jakimś sensie wkracza na nową drogę życia. To pamiątka po życiu, które zostawia za sobą. Bez wątpienia po ślubie spotkania z kumplami nie będą już tak częste.
Opis:
  • Kufel do piwa na wieczór kawalerski Ekipa Pana Młodego to symbol kawalerskiego życia, które za niedługo będzie przeszłością. Jest wykonany z grubego szkła z widocznymi ozdobnymi, prostokątnymi przetłoczeniami u dołu. Kufel wyposażony jest w grube ucho, które ułatwia pewny chwyt, nawet gdy wypełniony jest po brzegi. Na szkle widnieje grafika przedstawiająca czarnego kocura ubranego w czapkę, wznoszącego kciuk do góry. W drugiej łapie trzyma piwo, a pod spodem widnieje napis: „Ekipa Pana Młodego”. Ów podpis wpisany jest w podkowę, zatem symbol szczęścia. Będzie to dobry znak przed nadchodzącym ślubem. Sprawdzi się dla wszystkich, dla których symbolika ma duże znaczenie. Połączenie czarnego kota i białej podkowy jest dość przewrotne. Wszak ten pierwszy bywa symbolem pecha. W tym kontekście jednak wskazuje, że z ekipą żaden przesąd się nie sprawdzi, a w dzień ślubu wszystko pójdzie jak należy. Może być to swoiste odganianie wszelkich niepowodzeń, a także życzenia szczęścia i pomyślności.
Zastosowanie:
  • Wybierz kufel do piwa na wieczór kawalerski Ekipa Pana Młodego. Świetnie uzupełni dekoracje przygotowane na tę wyjątkową noc. Kufel może być prezentem od „Ekipy” dla Pana Młodego, ale również dobrze może być odwrotnie. Warto zakupić kufle dla całej swojej paczki przyjaciół. Zaskoczysz ich takim prezentem na wieczorze kawalerskim. Kufel lub kufle można też wcześniej przekazać kelnerowi. Przyniesie piwa, gdy będzie już pora na toasty. Kufel wyróżni Pana Młodego spośród pozostałych uczestników zabawy. Jednocześnie jest symbolem jedności i męskiej przyjaźni. Wszyscy mogą stuknąć się kuflami w ramach toastu i wznieść je do góry za zdrowie przyszłej żony kolegi. Taki element sprawdzi się również jako rekwizyt do zdjęć.

Wymiary:

  • pojemność: 500 ml,
  • wysokość: 16 cm,
  • średnica: 8,5 cm.

Produkty powiązane