Gadżety na kawalerski

Informacja

KIELISZKI szklane pistolet Gadżet na wieczór kawalerski komplet 3szt.

Zestaw kieliszków w kształcie pistoletów Zobacz większe

24h

Każda impreza może być wystrzałowa i to niemal dosłownie. Wystarczy, że zaopatrzycie się w kieliszki pistolety dostępne w ramach tej oferty. Każdy kieliszek jest wykonany z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół i świetnie sprawdzi się na toast podczas wieczoru kawalerskiego.

Więcej szczegółów

14,98 zł brutto

Więcej informacji

Każda impreza może być wystrzałowa i to niemal dosłownie. Wystarczy, że zaopatrzycie się w kieliszki pistolety dostępne w ramach tej oferty. Każdy kieliszek jest wykonany z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół i świetnie sprawdzi się na toast na wieczór kawalerski, panieński, ślubne poprawiny organizowane w domu czy też urodziny bądź rocznicę. W końcu każda okazja jest dobra, by wznieść wystrzałowe kieliszki pistolety i wychylić do dna!

Opis:
  • Szklany kieliszek w kształcie pistoletu jest z grubego szkła. Trzon tworzy niewielki, rozszerzający się ku górze kieliszek z grubym dnem. Nie trzeba jednak chwytać bezpośrednio za tę część, bo można wspomóc się częściami szklanego pistoletu. Jego rękojeść służy za uchwyt, a z drugiej strony kieliszka znajduje się podwójna, szklana lufa.
  • Kieliszki w kształcie pistoletu wpisują się w symbolikę wystrzałowej zabawy. W końcu wysokoprocentowe porcje alkoholu podawane w kieliszkach określa się jako shoty, czyli „strzały”. Grube dno kieliszka świetnie się sprawdza, gdyż dzięki temu może zostać utrzymana odpowiednia temperatura wysokoprocentowego alkoholu takiego jak wódka, która powinna być podawana schłodzona. Tłoczona rękojeść z niewielkim spustem dodaje kieliszkowi dekoracyjnego charakteru.
Zastosowanie:
  • Kieliszki pistolety będzie świetnym dopełnieniem każdej zakrapianej imprezy. To również świetny pomysł na prezent. Można do nich wybrać także karafkę w oryginalnym kształcie. Kieliszki pistolety po skończonej imprezie można eksponować w witrynie, bo świetnie się prezentują.
  • Kieliszki pistolety wygodnie trzyma się w dłoni i można wychylać je do dna bez uronienia kropli alkoholu. Dobrze sprawdzą się nie tylko na wódkę, ale i na różnego rodzaju likiery, czy miody pitne. Idealny gadżet ma męską imprezę!

Produkty powiązane