Gadżety na kawalerski

Informacja

KARTKA z pinem Team Pana Młodego upominek na kawalerski

"1-3 dni

Kartka z przypinką to pomysłowy upominek na wieczór kawalerski dla kolegów, przyjaciół. Pin metalowy zawiera napis: Team Groom.

Więcej szczegółów

18,98 zł brutto

Więcej informacji

Kartka z przypinką to pomysłowy upominek na wieczór kawalerski dla kolegów, przyjaciół. Pin metalowy zawiera napis: Team Groom.

Wieczór kawalerski to nie lada wyzwanie w szczególności, gdy jesteś organizatorem tak ważnej imprezy. Każdy mężczyzna z pewnością czeka na specjalne pożegnanie wolności pełne dobrej zabawy i niespodzianek. Wśród wszystkich elementów nie może zabraknąć odpowiedniego prezentu, który będzie zwieńczony kartką z podpisami zaproszonych gości. Zadbaliśmy o to drugie, czyli wyjątkową kartkę z przygotowanymi życzeniami, którą dołączycie z powodzeniem do przygotowanego upominku. Nasza propozycja dostępna w sklepie internetowym to klasyczna kartka ze wzmocnionej tektury. Składana jest na pół, dlatego z pewnością wewnątrz znajdziecie wystarczającą ilość miejsca na podpisy i życzenia lub złote rady dla przyszłego małżonka. Na szczególną uwagę zasługuje front pocztówki. Ten przygotowaliśmy w najmodniejszym kolorze butelkowej zieleni. Na środku możesz dostrzec wizerunki dłoni trzymające drinki z palemką i cytrynką. Całość opatrzona jest napisem oraz gwiazdkami. Wszystko w kolorze niebanalnego złota.

Jeśli myślisz, że to zwykła kartka, to bardzo się mylisz. Istotnym elementem jest pin, który jest również częścią kartki. Ten wykonany z metalu jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Przypinka w kształcie kółka skrywa napis „Team Groom”, który wykonaliśmy na białym tle. Pan młody może zaraz po otrzymaniu prezentu ją odpiąć i przypiąć np. do klapy marynarki. Dzięki temu z pewnością wyróżni się na tle wszystkich.

Wymiary:
  • kartka ok. 10.5 x 15 cm,
  • pin ok. 3.5 x 3.5 cm.

Produkty powiązane