Gry dla dziewczyn na Panieński

Informacja

ZESTAW 8 GIER na Wieczór Panieński Kreatywne Wyzwania

"1-3 dni

Planujecie wyjątkową imprezę na wieczór panieński? Przedstawiamy Wam wyjątkowy komplet aż 8 tematycznie związanych ze sobą, ślubem i imprezą panieńską, które możecie kupić jako gotowy zestaw, na kolorowych kartach.

Więcej szczegółów

36,98 zł brutto

Więcej informacji

Planujecie wyjątkową imprezę na wieczór panieński? Przedstawiamy Wam wyjątkowy komplet aż 8 tematycznie związanych ze sobą, ślubem i imprezą panieńską, które możecie kupić jako gotowy zestaw, na kolorowych kartach.

Opis:
  • Pakiet 8 gier, na kolorowych, w większości różowych kartach. Na zestaw składa się 6 arkuszy A5, które wypełnione są treścią z poleceniami zadań, jakie dla Was przygotowaliśmy na tę szaloną noc.
  • W zestawie znajdują się niepowtarzalne gry o następujących nazwach:
Co masz w torebce?
Pijesz, gdy coś do Ciebie pasuje
Szukajcie a znajdziecie
Kto najlepiej zna przyszłą pannę młodą?
Relacja z pierwszej randki
Co wybierze panna młoda?
Co wybierze pan młody?
Zabawa w kalambury

  • Niektóre nazwy gier są bardziej tajemnicze, inne nieco mniej. Ale gdy tylko zobaczycie, na czym polegają będziecie zachwycone! W pakiecie zawierają się zadania dla wszystkich, o różnych formach udzielania odpowiedzi. Od wyciągnięcia gadżetu z torebki, po wykreślankę i pokazywanie haseł związanych ze ślubem i panną młodą.
  • Karty mają piękne zdobienie, w różowym kolorze, w iście imprezowej stylizacji. Dzięki ciekawym grom w zestawie Wasza impreza nawet domowa będzie z pewnością wyjątkowym wydarzeniem.
Zastosowanie:
  • Atrakcje na wieczorze panieńskim muszą być zaplanowane przed imprezą. Każda chwila tego spotkania powinna być ciekawa i pełna emocji, a przede wszystkim pamiętna dla przyszłej panny młodej! Zadbajcie o gry i zabawy, dzięki którym nawet te nieśmiałe uczestniczki imprezy będą wykonywały polecenia z kart z grami!
  • Komplet, w którym znajduje się aż 8 różnych gier, o bardzo zróżnicowanym charakterze będzie wymagał od Was za każdym robienia czegoś innego. W jednej będziecie piły, w innej grzebały w torebce, w jeszcze innej szukały ukrytych skarbów! Oczywiście będzie też zadanie, które zweryfikuje Waszą wiedzę o przyszłej pannie młodej i jej narzeczonym! Także przed Wami wiele fascynujących momentów, które wzbogacą czas imprezy panieńskiej.
  • Wasze zmagania z zadaniami podkręcą atmosferę, zintegrują Was, a także wypełnione karty mogą być miłą pamiątką dla przyszłej panny młodej. Gry z pewnością przypadną do gustu każdej z Was!
Wymiary:
  • 6 kart z 8 grami, format A5.

Produkty powiązane