Gry dla dziewczyn na Panieński

Informacja

KOSZULKA Zadania na wieczór panieński

24h

28,00 zł brutto

Więcej informacji

Odlotowa koszulka z zadaniami do wykonania idealnie nadaje się na szalony wieczór panieński!

Opis:
  • biała koszulka z listą zadań, które musi wykonać przyszła Panna Młoda, by wyjść za mąż
  • na górze znajduje się miejsce na wpisanie imienia bohaterki wieczoru, a pod spodem lista 12 zadań, które wspólnie z Panną Młodą będą wykonywać inne uczestniczki imprezy
  • każde zadanie można odznaczyć w umieszczonym z boku okienku - przykładowe zadania: "Wypij ze mną shota!", "Daj mi swój numer telefonu", "Weź mnie na barana"
  • 100% bawełny. 
Zastosowanie:
  • koszulka zapewni szaloną zabawę na jedynej w swoim rodzaju imprezie
  • jest idealnym prezentem dla zwariowanej Panny Młodej
  • wspomnienia z imprezy będą niezapomniane, a t-shirt stanie się świetną pamiątką
Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny, długość: 68 cm

Koszulka, która rozkręci imprezę

Wieczór panieński to szansa na świetną zabawę. Nie będzie już lepszej okazji na imprezę w gronie koleżanek. Trzeba jednak dobrze przygotować się do takiej imprezy. Doskonałym pomysłem będzie koszulka z napisami na wieczór kawalerski lub panieński. Dlaczego warto?


Najważniejsza jest udana zabawa

Na koszulce umieszczono śmieszne zadania na wieczór, które na pewno rozkręcą każdą imprezę. Co ważne koszulka nie jest w 100% uzupełniona. Uczestniczki spotkania mogą wpisać na nich swoje imiona, a później odhaczać wykonanie kolejnych zadań. Sklep internetowy ma w swojej ofercie kilka wzorów koszulek, ale tym, co je wyróżnia, nie jest wyłącznie cena. Dobrze będzie, więc sprawdzić, jakie dokładnie zadania na niej umieszczono. Dla niektórych pań zadania takie jak "pokaż mi swoje bokserki" może być zbyt odważne. Dla innych - będzie w sam raz. Wybierzcie, więc wzór koszulki, który będzie odpowiadał wszystkim gościom imprezy. Może to być coś, wyzywającego, ale równocześnie niech będą to zadania, które będą przyjemne do wykonania. Bawcie się!

Produkty powiązane