Gry dla dziewczyn na Panieński

Informacja

GRA na wieczór panieński Co Ona Wybierze? 10szt

24h

NOWOŚĆ! Pięknie wydana gra na panieński - nie może jej zabraknąć na Waszej imprezie! Gotowa gra to gwarancja świetnej zabawy podczas wieczoru panieńskiego! Super cena!

Więcej szczegółów

9,98 zł brutto

Więcej informacji

NOWOŚĆ! Pięknie wydana gra na panieński - nie może jej zabraknąć na Waszej imprezie! Gotowa gra to gwarancja świetnej zabawy podczas wieczoru panieńskiego! Super cena!

Opis:

  • gra w formie kart zdobionych nowoczesną, dziewczęcą grafiką, pięknie wydana na papierze wysokiej jakości
  • karty mają grafikę różowo-błękitną z dodatkami złotego brokatu i marmurku
  • dziewczyny otrzymują karty z pytaniami co wybrałaby Przyszła Panna Młoda i za każde trafienie otrzymują punkt - dziewczyna z największą ilością punktów wygrywa
  • przykładowe wybory: "kawa czy herbata", "szpilki czy trampki", "horror czy komedia"
Zastosowanie:
  • gra gwarantuje świetną zabawę nie tylko dla Panny Młodej, ale dla wszystkich uczestniczek wieczoru

Wymiary:

  • format A5

Dobra zabawa na wieczorze panieńskim – karty z pytaniami

Wieczór panieński może być naprawdę udany, jeśli każda zaproszona osoba uczestniczy w zabawie i cieszy się z faktu, że bierze w niej udział. Niewinne pytania na panieński do zabawy mogą budzić różne skojarzenia, a przy tym zachęcać innych do kibicowania pannie młodej. Gra na wieczór panieński co ona wybierze, jest swego rodzaju psychologicznym quizem i sprawdzianem zarówno dla panny młodej, jak i dla zaproszonych.

Na wieczór panieński zaprasza się najczęściej najbliższe grono znajomych i przyjaciółek. Dzięki temu zaproszone dziewczyny mogą również poprzez taką grę rozszyfrować, czy panna młoda szczerze odpowiada na pytania, czy też sprawdza czujność uczestników zabawy. Gra zaczyna się niewinnie od pytań typu „kawa czy herbata”, „wycieczka do kina czy wyjście na koncert”. Jednak z każdym pytaniem zabawa staje się coraz bardziej pikantna, więc odpowiadanie na wszystkie pytania staje się swego rodzaju wyzwaniem. Czy panna młoda odsłoni wszystkie swoje sekrety, czy też na niektóre pytania udzieli wymijającej odpowiedzi?

Produkty powiązane