Gry dla dziewczyn na Panieński

Informacja

GRA na wieczór panieński Wiedza o sobie nawzajem

24h

6,98 zł brutto

Więcej informacji

Świetna gra pomoże przyszłym małżonkom sprawdzić, jak dobrze się znają!

Opis:
  • gra w formie karty zawiera dwie listy pytań dotyczące Panny Młodej i Pana Młodego, zadaniem jednej z uczestniczek wieczoru panieńskiego jest zdobycie odpowiedzi od Narzeczonego przed imprezą, natomiast Narzeczona odpowiada na pytania podczas wieczoru
  • przykładowe pytania o nią: "Jaką kawę pijesz?", "Jakiego zwierzęcia się boisz?", "Ile chciałabyś mieć dzieci?"
  • przykładowe pytania o niego: "Jakie jest Twoje ulubione piwo?", "Jaka jest Twoja ulubiona drużyna sportowa?", "Co najbardziej lubisz jeść?"
Zastosowanie:
  • gra przysporzy uczestniczkom wiele śmiechu
  • dzięki grze przyszli Państwo Młodzi będą mogli przekonać się, ile tak naprawdę o sobie wiedzą
Wymiary:
  • format A4

Gra pytania na wieczór panieński

Aby wieczór panieński był pełen zabawy i śmiechu, druhna albo jedna z koleżanek powinny postarać się o to, by w czasie jego trwania pojawiły się odpowiednie gry. Muszą być one łatwe, ale wprowadzające za to dawkę prawdziwego humoru. Najlepiej powinna bawić się przy nich oczywiście przyszła Panna Młoda.


Gra pytania na wieczór panieński

Najważniejsza osoba tego wieczoru na pewno będzie zaskoczona, kiedy weźmie udział w grze, gdzie swoich odpowiedzi udzielił wcześniej jej przyszły mąż. Gra będzie sprawdzać bowiem na ile ich odpowiedzi będą ze sobą zgodne. Oczywiście osoba prowadząca grę musi zadbać o to, by pytania na wieczór panieński dla narzeczonego zostały mu zadane odpowiednio wcześniej. Jego odpowiedzi można nagrać na telefon. Wtedy w odpowiednim momencie wieczoru panieńskiego będzie można je odtworzyć, by porównać z odpowiedziami narzeczonej. Aby jeszcze bardziej urozmaicić zabawę, z gry można stworzyć kalambury na wieczór panieński. Rysowanie lub zgadywanie odgrywanych scenek będzie gwarancją świetnego spędzenia czasu.

Produkty powiązane