Gry dla dziewczyn na Panieński

Informacja

GRA na wieczór panieński Kto najlepiej zna Pannę Młodą?

24h

6,98 zł brutto

Więcej informacji

Fantastyczna gra z pytaniami pozwoli na sprawdzenie, która z uczestniczek wieczoru panieńskiego zna przyszłą Pannę Młodą najlepiej!

Opis:

  • gra w formie karty zdobionej nowoczesną grafiką, na karcie znajduje się 25 pytań, które prowadząca będzie zadawała uczestniczkom imprezy, nie wyłączając samej Bohaterki Wieczoru
  • wszystkie dziewczyny zapisują swoje odpowiedzi na kartkach, by na koniec porównać je z odpowiedziami Panny Młodej - ta, która poprawnie odpowie na największą ilość pytań, wygrywa
  • przykładowe pytania: "Z kim Panna Młoda pierwszy raz się całowała?", "Ile chce mieć dzieci?", "Gdzie poznała narzeczonego?". 
Zastosowanie:
  • gra gwarantuje świetną zabawę nie tylko dla Panny Młodej, ale dla wszystkich uczestniczek wieczoru
  • można wykorzystać ją kilka razy

Wymiary:

  • format A4

Gra - kto najlepiej zna pannę młodą?

Wieczór panieński musi być pełen nietypowych atrakcji. Nie może się na nim nudzić przede wszystkim przyszła panna młoda, ale zadbać trzeba także o dobrą zabawę wszystkich jej koleżanek.

Udany wieczór panieński

Oprócz dobrej muzyki, jedzenia i alkoholu, tego rodzaju impreza wymaga zapewnienia wszystkim uczestniczkom ciekawej rozrywki. Szczególnie wtedy, gdy wieczór panieński jest domówką, a nie np. zabawą w klubie. Jak sobie wtedy z tym poradzić? Już wcześniej warto przygotować adekwatne do okazji gry i gadżety. Będą one gwarancją świetnej zabawy nie tylko dla Panny Młodej, ale dla wszystkich uczestniczek wieczoru. Samodzielne zapewnienie atrakcji może być trudne, dlatego w jednym miejscu zebraliśmy wiele pomysłów na różnego rodzaju gry, które rozśmieszą i staną się świetnym sposobem na spędzenie tego niezwykłego wieczoru.

Kto najlepiej zna pannę młodą?

Tak więc, aby na wieczorze panieńskim nie było nudno, nasz sklep pannaikawaler.pl proponuje wszystkim organizatorkom takich imprez, zaopatrzenie się w ciekawe zabawy i gry. Jedną z nich jest na pewno gra „Kto najlepiej zna Pannę Młodą?”. Zabawa polega tutaj na tym, że na ozdobnej karcie znajduje się 25 pytań dotyczących życia i planów szczęśliwej narzeczonej. Prowadząca po kolei odczytuje pytania, a zaproszone na wieczór panieński dziewczyny (łącznie z panną młodą) zapisują swoje odpowiedzi na kartkach.

Czego będą dotyczyć takie pytania? Na przykład tego gdzie nastąpiło poznanie się narzeczonych, jaka była reakcja na oświadczyny czy to ile chcą mieć dzieci. Na koniec wszystkie biorące udział w grze dziewczęta porównują swoje odpowiedzi z odpowiedziami Panny Młodej. Ta, która zgodnie z prawdą odpowie na największą ilość pytań (czyli tak samo jak bohaterka wieczoru), wygrywa. Warto pokusić się także o wymyślenie oryginalnej nagrody. Tego rodzaju gra z naprawdę ciekawymi i zabawnymi pytaniami, umożliwi sprawdzenie tego, która z uczestniczek wieczoru panieńskiego zna Pannę Młodą najlepiej. Odpowiedzi będą na pewno wiązać się z wieloma śmiesznymi opowieściami, o których na pewno miło będzie posłuchać wszystkim dziewczynom.

Produkty powiązane