Księgi i plakaty na Wieczór Panieński

Informacja

KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego uniwersalna BIAŁE/CZARNE KARTKI

KSIĘGA PAMIĄTKOWA Wieczoru Panieńskiego Żegnaj Panno uniwersalna Zobacz większe

1-7 dni

39,98 zł brutto

Więcej informacji

Księga na pamiątkowe wpisy będzie doskonałym, osobistym upominkiem dla Waszej przyjaciółki. Teraz możecie wybrać, czy chcecie album z białymi lub czarnymi kartkami!

Opis:

  • księga w formie prostokątnego albumu w białej, sztywnej oprawie, jego okładkę zdobi grafika z napisem "Żegnaj Panno, Witaj Mężatko"
  • na okładce znajduje się dziewczęca grafika panny w wianku i białej sukni - okładki nie zdobi zwykła kartka z personalizacją, ale nadruk nanoszony jest bezpośrednio na nią; wykonywany jest mega nowoczesną i trwałą metodą!
  • wszystkie karty księgi są puste, w kolorze białym!

Zastosowanie:

  • księga pamiątkowa to wyjątkowa pamiątka z wieczoru panieńskiego, w którym umieścicie wpisy, porady dla Przyszłej Panny Młodej, zdjęcia, drobne pamiątki i inne gadżety związane z fantastyczną imprezą
  • sprawdzi się jako album na zdjęcia z imprezy

Wymiary:

  • 22cm x 31cm; 50 kartek (100 stron)

WAŻNE:
  • pamiętaj, aby do księgi z czarnymi kartkami dokupić złoty lub srebrny pisak!

Wieczór panieński wspaniałym wydarzeniem

Jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu jest z pewnością ślub. Dla każdej panny młodej bardzo istotnym wydarzeniem poprzedzającym wesele jest także wieczór panieński. Świętowanie zmiany stanu cywilnego jest dla wielu kobiet ważne i każda przyszła panna młoda chce zapamiętać to wydarzenie do końca życia. Warto więc wybrać odpowiednie produkty, które doskonale upamiętnią taki wieczór.


Wysokiej jakości księga pamiątkowa wieczoru panieńskiego

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest między innymi album pamiątkowy. Coraz więcej kobiet decyduje się na zakup takiej księgi, ponieważ może to być wspaniała pamiątka z takiego wieczoru. Istotnie księga pamiątkowa gości to wspaniałe miejsce, gdzie możemy umieścić liczne zdjęcia oraz pamiątki właśnie z wieczoru panieńskiego. Z pewnością każda panna młoda bardzo ucieszy się z takiej pamiątki. Nie jest to zbyt drogi album, a to właśnie dzięki niemu możemy pielęgnować nasze wspomnienia oraz powracać do pięknych chwil, podczas których świętowałyśmy razem z naszymi przyjaciółkami ostatnie chwile wolności.

Produkty powiązane